شناسهٔ خبر: 43585141 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

هیئت مدیره پرسپولیس قانونی است؛ تکرار ماجرای عرب برای رسول‌پناه

با وجود ایجاد برخی شایعات، هیئت مدیره فعلی پرسپولیس قانونی است. کارشناسان وکیل‌آنلاین درباره تکلیف مالکیت در آپارتمانها از حیث مشاع بودن یا اختصاصی بودن ملک توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - چند روزی است که در فضای مجازی و برخی از کانال‌ها، گفته می‌شود که هیئت مدیره کنونی باشگاه پرسپولیس دو عضوی است و وجاهت قانونی ندارد، اما این مسائل درست نیست و موضوع در واقع شکل دیگری دارد.

در شرایطی که مهدی رسول‌پناه، سرپرست و علی رغبتی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا داده‌اند، اما وزارت ورزش و جوانان هنوز با استعفای این دو عضو موافقت نکرده و در واقع آنها هنوز هم جزو اعضای هیئت مدیره پرسپولیس به شمار می‌روند و این هیئت مدیره اکنون ۴ عضو دارد.

گفته می‌شود وزارت ورزش و جوانان به دنبال این است که از بین رسول‌پناه و رغبتی حداقل یکی از آنها را در باشگاه پرسپولیس نگه دارد و اگر مدیرعامل بعدی پرسپولیس از بین یکی از اعضای کنونی هیئت مدیره فعلی انتخاب نشود، آن وقت یک عضو جدید به این هیئت مدیره اضافه می‌شود.

همچنین براساس شنیده‌ها گویا قرار نیست رسول‌پناه از هیئت مدیره پرسپولیس کنار برود و حتی اگر وزارتخانه به استعفای وی هم موافقت کند باز هم او مدتی عضو هیئت مدیره می‌ماند تا نفرات جدید جایگزین نفرات فعلی شوند. این اتفاق پیش از این هم برای ایرج عرب رخ داد. مدیرعامل پیشین پرسپولیس پس از کنار رفتنش، مدتی عضو هیئت مدیره بود تا جانشینش مشخص شود و سپس پرسپولیس را ترک کرد.

انتهای پیام/

نظر شما