شناسهٔ خبر: 43584928 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

براساس اطلاعیه دانشگاه؛

کلاس نو دانشجویان دانشگاه شریف از ۱۷ آبان آغاز می شود

دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد با توجه به تاخیر در اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری، کلاس نودانشجویان این دانشگاه با تاخیر و از ۱۷ آبان ماه برگزار می شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف در خصوص شروع دیرهنگام کلاس‌های دانشجویان نوورود اطلاعیه ای صادر کرد که به شرح زیر است؛

نظر به تاخیر در اعلام نتایج نهایی آزمون‌های سراسری سال ۱۳۹۹ و مدت زمان پیش‌بینی شده برای انجام فرآیند ثبت‌نام و انتخاب واحد درسی دانشجویان نوورود، کلاس‌های مربوط به این دسته از دانشجویان از روز شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد.

جهت اطلاع دانشجویان نوورود از آدرس مجازی کلاس‌ها، لازم است آدرس‌ این کلاس‌ها از طریق معاونت آموزشی دانشکده‌ها در سامانه آموزش ثبت شود، به گونه‌ای که دانشجویان در هنگام اخذ درس، از آدرس برگزاری کلاس مطلع شوند.

نظر به آنکه ممکن است ثبت‌نام تعدادی از دانشجویان نوورود به دلیل نقص مدارک با تاخیر انجام شود، پیشنهاد می‌شود در هفته‌های ابتدایی شروع کلاس‌های این دسته از دانشجویان ترجیحاً از آدرس‌های عمومی مختص به اساتید روی سامانه کلاس‌های مجازی (vclass) برای برگزاری کلاس‌ها استفاده شود.(به جای استفاده از لینک اختصاصی دروس روی این سامانه که از طریق سامانه درس افزار شریف (cw) دسترسی به آن برای دانشجویان ثبت‌نامی در درس امکان پذیر است).

مطابق با موارد ذکر شده در اطلاعیه‌های قبلی، دانشجویان قدیمی (غیر نوورود) نیز امکان اخذ دروس ارائه شده برای دانشجویان نوورود را مطابق با زمان‌بندی که متعاقباً اعلام می‌شود، خواهند داشت.

با این وجود، دانشجویان قدیمی امکان حذف یا اضافه کردن دروسی که کلاس‌های آن‌ها از ابتدای نیم‌سال تحصیلی جاری شروع شده است، را در بازه انتخاب واحد دانشجویان نوورود نخواهند داشت.

نظر شما