شناسهٔ خبر: 43570992 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

آغاز زندگی زوج جوان کرمانی از جوار مزار حاج قاسم + تصاویر

گروه استان‌ها ـ زوج جوان کرمانی در سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) زندگی مشترک خود را از مزار حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان آغاز کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) زوج جوان کرمانی جشن آغاز زندگی مشترک خود را در فضایی آغشته به عطر شهدا برگزار کرده و بنای اولیه زندگی مشترک خود را با تبرک به ساحت سردار دلها شهید سپهبد قاسم سلیمانی بنا نهادند.

این زوج جوان امروز با هدف ترویج فرهنگ ساده‌زیستی زندگی مشترک خود را از جوار مزار سیدالشهدای جبهه مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در گلزار شهدای شهر کرمان آغاز کردند.

در روزگاری که شاهد ازدواج‌هایی با سبک و سیاقی متفاوت و آمیخته با تجملات و ... در گوشه و کنار دنیا هستیم این بار زوج جوانی آمده بودند تا آغاز زندگی مشترک خود را در کنار آرامگاه حاج قاسم و کسب اجازه از وی شروع کنند تا به یاری خدا و مدد شهدا و تمسک به زندگی ائمه اطهار(س) زندگی پایدار داشته و رهرو شهدای مقاومت باشند و به برکت نام حاج قاسم و دیگر شهدا زندگی مشترکشان را متبرک کنند.

برگزاری این مراسم در میان اخبار تلخ و ناامید کننده ویروس کرونا خوشحالی وصف نشدنی در بین زائران مزار حاج قاسم ایجاد کرده بود چرا که این زوج آمده بودند تا مهمترین تصمیم و عهد زندگیشان را در کنار بزرگ مردی جشن بگیرند که جهانی را مبهوت عظمت وجود خود کرده است.

امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی ,

امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , امام زمان (عج) , شهید سپهبد قاسم سلیمانی ,

انتهای پیام/511/ش

نظر شما