شناسهٔ خبر: 43431722 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

خوردبین: حفظ ستون‌های تیم برای پرسپولیس از نان شب واجب‌تر است

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای تیمی که فینال لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو دارد، حفظ ستون‌های تیم از نان شب برایش واجب‌تر است.

صاحب‌خبر -

«محمود خوردبین» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار  ایرنا با اشاره به شرایط این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پیش از همه چیز باید بگویم که فصل پیش رو برای پرسپولیس از همیشه سخت‌تر است چرا که این تیم فینال لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو دارد و از طرفی باید از قهرمانی خود در لیگ دفاع کند. پس باید برای سخت‌ترین فصل ممکن آماده شود.

وی افزود: متاسفانه اخبار خوبی از تیم به گوش نمی‌رسد. از همان روزی که برای استقبال تیم از فینال آسیا رفتیم،  دلخوری‌ها در چهره بازیکنان و مربیان مشهود بود.  در حال حاضر چند بازیکن ممکن است از پرسپولیس جدا شوند. از طرفی بازیکنان به خاطر مسائل مالی ناراحت هستند. همه این مشکلات باید حل شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: همه بازیکنانی که خطر جدایی آنها باشگاه را تهدید می‌کند، از ستون‌های تیم بودند و حفظ آنها از نان شب واجب‌تر است. باشگاه باید هر چه زودتر تکلیف آنها را مشخص کند چرا که برای تیم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا قشنگ نیست که با تیم نصفه و نیمه تمریناتش را دنبال کند.

خوردبین تصریح کرد: شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری و بشار رسن از ستون‌های تیم هستند. یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس در سال‌های اخیر همین بوده که کمترین تغییرات را در ترکیب شاهد بودیم. رفتن این بازیکنان ممکن است برای پرسپولیس گران تمام شود. امیدوارم هر چه زودتر اخبار خوبی هم از باشگاه به گوش برسد.

وی اظهار داشت: بازیکنان و کادر فنی کارشان را به بهترین شکل ممکن انجام دادند و باید از آنها تقدیر شود. باید همه کارها در بهترین شرایط پیش رود و بازیکنان بدون دغدغه کارشان را انجام دهند. نه اینکه هم دغدغه پول خود را داشته باشند و هم دغدغه پول برانکو را. زودتر مسوولان باشگاه شرایط را مشخص کنند.

نظر شما