شناسهٔ خبر: 43411407 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

آتش سوزی در خیابان استخر یک کشته برجای گذاشت+عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از فوت یک زن در آتش سوزی یک منزل قدیمی خبر داد. کارشناسان وکیل‌آنلاین درباره تکلیف مالکیت در آپارتمانها از حیث مشاع بودن یا اختصاصی بودن ملک توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -
جلال ملکی در گفت‌وگو با میزان گفت: ساعت ۴ و ۴ دقیقه صبح امروز یک مورد آتش سوزی خانه قدیمی در خیابان استخر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش شد و بلافاصله ۲ ایستگاه به همراه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی افزود: آتش نشانان پس از ۴ دقیقه به محل حادثه رسیده و مشاهده کردند محل حادثه، یک خانه ویلایی قدیمی با یک زیرزمین و نیم طبقه است.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار کرد: این خانه از ضایعاتی مانند کارتن، چوب، مبل و ... پر شده بود و آتش با گسترش به تمام قسمت ها، باعث شعله ور شدن کل خانه شده بود. همچنین دود غلیظی مشاهده می‌شد.
 
ملکی گفت: آتش نشانان از سه طرف برای خاموش کردن آتش اقدام کردند و وارد منزل شدند.
وی افزود: آتش نشانان در حین اطفای حریق، با پیکر بی حال یک زن ۸۰ ساله مواجه شدند که ضایعات زیادی روی فرد ریخته بود. پیکر این زن به عوامل اورژانس تحویل داده شد اما متاسفانه مشخص شد وی جان خود را از دست داده است.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: عملیات اطفای حریق ساعت ۶ صبح پایان یافت، اما برای اطمینان بیشتر در حال حاضر یک خودرو در محل حادثه مستقر است.  
آتس سوزی در خیابان استخر یک کشته برجای گذاشت+عکس
آتس سوزی در خیابان استخر یک کشته برجای گذاشت+عکس
 
انتهای پیام/ 

برچسب‌ها:

نظر شما