شناسهٔ خبر: 43411164 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

آتش‌سوزی در خانه قدیمی جان زن ۸۰ ساله را گرفت

صاحب‌خبر -

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از فوت یک زن به دلیل حریق در یک منزل قدیمی خبر داد.

«جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: یک مورد حادثه آتش‌سوزی در ساعت ۰۴:۰۴ صبح امروز در یک منزل قدیمی واقع در محله استخر در خیابان ۲۴۴ به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه دو ایستگاه به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک منزل مسکونی قدیمی ویلایی که شامل یک طبقه همکف و یک نیم‌طبقه و یک زیرزمین بود. حجم بسیار زیادی از ضایعات در تمام بخش‌های این منزل جمع‌آوری شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: تمام این منزل شعله‌ور بود و دود بسیار غلیظی تمام بخش‌های این ساختمان را دربرگرفته بود. آتش‌نشانان از سه طرف به این آتش نفوذ کرده و عملیات خود را آغاز کردند.

ملکی تصریح کرد: در حین عملیات و هنگام اطفاء آتش با جسد یک خانم تقریبا ۸۰ ساله که در وضعیت بسیار ناایمنی و در زیر حجم زیادی از ضایعات قرار داشت، مواجه شدند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان به سرعت این خانم را خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند که پس از معاینات مشخص شد که این خانم جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه عملیات در ساعت ۶ بامداد به پایان رسیده است، گفت: یک دستگاه خودروی پشتیبانی برای احتیاط در محل حادثه باقی مانده است.

برچسب‌ها:

نظر شما