شناسهٔ خبر: 43406939 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

عراق: اهانت به نهاد‌های رسمی و دستگاه‌های امنیتی از جمله الحشد الشعبی را نمی‌پذیریم

دفتر ریاست جمهوری عراق در پی اهانت‌های اخیری که به سازمان الحشد الشعبی شده است اعلام کرد: اهانت به نهاد‌های رسمی و دستگاه‌های امنیتی از جمله الحشد الشعبی را نمی‌پذیریم. کارشناسان وکیل‌آنلاین درباره شرایط و ضوابط تغییر نام خانوادگی در شناسنامه توضیح داده‌اند. ارتکاب هیچ جرمی نمی‌تواند زن را از مهریه‌اش محروم کند. کارشناسان وکیل‌آنلاین در این مورد توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان دفتر ریاست جمهوری عراق طی بیانیه‌ای ضمن اشاره به اهانت اخیر هوشیار زیباری، وزیر اسبق دارایی و از مسئولان ارشد حزب دموکرات کردستان عراق به سازمان الحشد الشعبی اعلام کرد: ما اظهارات اهانت آمیز به نهاد‌های رسمی و دستگاه‌های امنیتی از جمله الحشد الشعبی را نمی‌پذیریم.

در این بیانیه آمده است، با توجه به قرارگگیری عراق در شرایط دشوار اعلام کرد: این کشور در حال حاضر نیاز به وحدت مواضع ملی دارد، که همکاری و همیاری جهادی بین ارتش و الحشد الشعبی و پیشمرگه و دیگر نیرو‌ها بود که پیروزی بر تروریسم را به همراه آورد.

بیانیه دفتر ریاست جمهوری عراق در ادامه همچنین به حادثه امروز آتش زدن دفتر حزب دموکرات کردستان عراق در بغداد اشاره و تاکید کرد: چنین اقدامی به «نفع ثبات و صلح اجتماعی» این کشور نیست و خواهان تحقیقات درباره آن شد.

ریاست جمهوری عراق در این بیانیه بر موضع ثابت خود در حمایت از آزادی بیان در چارچوب مسالمت آمیز تاکید و اعلام کرد: الحشد الشعبی هر گونه دخالت در حادثه آتش سوزی امروز در بغداد را رد کرد ه است.

انتهای پیام/

نظر شما