شناسهٔ خبر: 43213717 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون اسکی | لینک خبر

برگزاری نشست آنلاین مسئولین فدراسیون بین‌المللی اسکی با مدیران برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۲۲

صاحب‌خبر - مسئولان فدراسیون بین‌المللی اسکی (FIS) در فاصله ۵۰۰ روز مانده تا بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ نشست آنلاینی را با مدیران برگزار این رویداد برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، در این نشست آنلاین جیان فرانکو کاسپر رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی و سارا لوئیس دبیرکل فدراسیون بین‌المللی اسکی در مورد برنامه‌های فصل پیش روی اسکی با دیگر شرکت‌کنندگان بحث و تبادل نظر نمودند. همه‌گیری ویروس کرونا و تاثیر گذاری این بیماری بر روی برنامه‌های فدراسیون بین‌المللی اسکی از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

برگزاری رویدادهای آزمایشی المپیک زمستانی ۲۰۲۲ که پیش‌بینی می‌شود از ماه دسامبر تا مارس برگزار شود از دیگر موارد مطروحه در این نشست آنلاین بود. مسئولین حاضر در این نشست همچنین در مورد صلاحیت حضور چینی‌ها در تمامی ۵۵ رویداد اسکی بازی‌های المپیک زمستانی بحث نمودند.

رئیس و دبیر فدراسیون بین‌المللی اسکی حضور ۳۰۰ میلیونی نفر از مردم چین در برنامه‌های ورزش‌های زمستانی این کشور را ستودند.

مسئولان چینی بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ در فاصله ۵۰۰ روز مانده تا آغاز این رویداد برنامه‌های ویژه‌ای را آغاز نمودند که از جمله آنها می‌توان به برگزاری نمایشگاه‌های ویژه ورزش‌های زمستانی، رنگ‌آمیزی هواپیماهای این کشور با لوگوی المپیک زمستانی ۲۰۲۲ اشاره کرد.

نظر شما