شناسهٔ خبر: 43037162 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

واکنش رضا شربتی پس از پیوستن به تیم امیر قلعه نویی

رضا شربتی مدافع جدید تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: از سال‌ها قبل دوست داشتم با امیر قلعه‌نویی کار کنم و خوشحالم که شاگرد این مربی شدم.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

رضا شربتی در خصوص جدایی از فولاد خوزستان گفت: من یک فصل دیگر با فولاد قرارداد داشتم و البته شرایط این را داشتم که قراردادم را با این باشگاه به صورت یک طرفه فسخ کنم ولی به فولادی ها احترام گذاشتم و بعد از توافق با باشگاه قراردادم را فسخ کردم. به هر حال آقایان نکونام و آذری برای من قابل احترام هستند و دوست داشتم در شرایطی دوستانه جدا شوم که این اتفاق هم افتاد.

وی در خصوص فصلی که در فولاد پشت سر گذاشت، عنوان کرد: متاسفانه کارت پایان خدمت من دیر صادر شد و این باعث شد تا هفته هشتم بازی نکنم. بعد از آن هم مصدوم شدم و وقتی برگشتم تیم روی دور نتیجه گرفتن بود و این سخت بود که به ترکیب اصلی برسم. امیدوارم در فصل جدید شرایط خوبی را برای خودم رقم بزنم.

مدافع جدید گل‌گهر سیرجان تصریح کرد: من از سال‌ها قبل دوست داشتم با قلعه‌نویی کار کنم و آرزویم بود که شاگرد ایشان شوم. اصلی‌ترین دلیلی که گل‌گهر را انتخاب کردم حضور امیر قلعه‌نویی در این تیم بودم، البته باشگاه گل‌گهر هم یک باشگاه حرفه‌ای است و هدف‌های بزرگی دارد، امیدوارم در فصل جدید نتایج خوبی بگیریم و مردم خوب کرمان را خوشحال کنیم.

 

نظر شما