شناسهٔ خبر: 43035069 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: بانی‌فیلم | لینک خبر

جامعه امروز مشتاق شنیدن آثار پر احساس است

صاحب‌خبر -

آلبوم شیهه‌های رهایی نیمه دوم پاییز سال جاری درحالی در دسترس دسترس عموم قرار خواهد گرفت که به گفته آهنگسازش جامعه امروز با توجه به شرایط اقتصادی و بحران کرونا تشنه‌تر از هر زمان دیگر، مشتاق شنیدن اثری پر احساس و گیراست
به گزارش ایرنا، آلبوم شیهه های رهایی اثر مشترک کیوان ساکت و فریده مقدم بعد از پایان مراحل فنی و پیش تولید و ضبط اکنون آماده است تا در نیمه دوم پاییز روانه بازار موسیقی ایران شود.

کیوان ساکت نوازنده و آهنگساز ایرانی در گفت و گوی با خبرنگار فرهنگی ایرنا پیرامون این اثر گفت: در این پروژه که اولین همکاری من با خانم فریده مقدم شاعر این آلبوم بوده است از شعرهای مجموعه این شاعر تحت عنوان زمان بی انتها استفاده کرده ایم و ‌این آلبوم با هشت آهنگ تحت عنوان شیهه‌های رهایی نیمه دوم پاییز روانه بازار موسیقی خواهد شد.

وی افزود:‌ جامعه امروز با توجه به شرایط اقتصادی و بحران کرونا تشنه تر از هر زمان دیگر، مشتاق شنیدن اثری پر احساس و گیراست و دنیای امروز در شرایط ویژه و متفاوتی نسبت به قبل قرار دارد و کرونا تمام مناسبات دنیای ما را دگرگون کرده است.و حس می‌کنم که این آلبوم در عین لطافت و عمق، سلیقه مخاطبان خاص را جلب کند.
وی در باره مخاطبان خاص گفت: ما هنرمندان در جنین شرایطی با چالش دیگری نیز روبرو هستیم و آن قبول این حقیقت است که فروش فیزیکی آلبوم های موسیقی معنای خود را از دست داده است و از آنجاییکه بستر لازم برای فروش اینترنتی امن و قانونی در کشور وجود ندارد؛ مخاطبین واقعی ما فرهیختگانی هستند که این قانون را بصورت یک وظیفه و فرهنگ اجتماعی پذیرفته اند. و از نظر من این فرهیختگان مخاطبان خاص آلبوم شیهه‌های رهایی خواهند بود

اشتراک گذاری در:

برچسب‌ها:

نظر شما