شناسهٔ خبر: 42910254 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برترین‌ها | لینک خبر

سومین باخت پیکانی‌ها در لیگ برتر والیبال

تیم والیبال پیکان با شکست مقابل شهرداری ورامین، سومین باخت خود در لیگ را متحمل شد.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری ایسنا: هفته چهارم از رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان ایران، عصر امروز با برگزاری ۷ دیدار پیگیری شد که در تهران، تیم شهرداری ورامین موفق شد میزبانش پیکان تهران را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.

در ست نخست این دیدار، شاگردان تابش‌نژاد از همان ابتدا مقابل بازیکنان جوان میزبان برتری نصف و نیمه‌ای داشتند و با عملکردی بهتر در امتیازات بالای ۲۰، نهایتا ۲۵ - ۲۳ این ست را پیروز شدند.

با شروع ست دوم‌ اما شاگردان محمد ترکاشوند عملکرد خوبی در دفاع روی تور داشتند تا ۵ - ۸ وقت استراحت فنی اول را به دست آورند. با بهتر شدن سرویس‌های‌ ورامینی‌ها، وقت استراحت فنی دوم ۱۶ - ۱۵ به سود تیم مهمان ثبت شد. همانند ست قبل اشتباهات پیکانی‌ها در پوئن‌های پایانی باعث شد تا ورامینی‌ها همانند ست قبل ۲۵ - ۲۳ ست دوم را هم پیروز شوند.

همانند دو ست قبل پیکان شروع خوبی داشت و با درخشش شاهعلی و مسافر ۴ - ۸ وقت استراحت فنی اول را از آن خود کرد. وقت استراحت فنی دوم نیز در این ست با درخشش مسافر در دفاع‌ و دریافت، ۱۲ - ۱۶ به سود پیکان رقم خورد. در امتیازات بالا بار دیگر استرس حاکم بر تیم پیکان باعث شد تا شاگردان تابش‌نژاد اختلاف ۴ امتیازی را جبران کنند، اما این‌میزبان بود که نهایتا ۲۳ - ۲۵ پیروز ست سوم شد تا بازی به ست چهارم کشیده شود.

با شروع ست چهارم‌ پیکانی‌ها عملکرد خوب خود در دفاع روی تور را ادامه داده و ۵ - ۸ وقت استراحت فنی اول را ازآن خود کردند. در ادامه اما شاگردان تابش‌نژاد با درخشش فلاح در دفاع روی تور، ۲۱ - ۲۰ از حریف پیش افتادند. در نهایت ورامینی‌ها ست چهارم را ۲۵ - ۲۲ پیروز شدند تا مجموعا سه بر یک برنده بازی شوند.

نتایج هفته چهارم لیگ برتر والیبال مردان:


شهرداری ارومیه صفر - ۳ فولاد سیرجان (۲۳-۲۵، ۲۳-۲۵ و ۲۳-۲۵)
پیکان تهران ۱ - ۳ شهرداری ورامین (۲۳-۲۵، ۲۳-۲۵، ۲۵-۲۲ و ۲۳-۲۵)
لبنیات هراز آمل صفر - ۳ سایپا تهران (۲۲-۲۵، ۲۲-۲۵)
شهرداری گنبد ۲ - ۲ سپاهان اصفهان (۲۵-۲۳، ۱۸-۲۵، ۱۹-۲۵، ۲۵-۱۸)
شهداب یزد ۳ - صفر شهرداری قزوین (۲۵-۲۱، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۲۰)
راهیاب ملل مریوان ۳ - ۱ شهروند اراک (۲۶-۲۸، ۲۵-۱۶، ۲۵-۲۲ و ۲۷-۲۵)
خاتم اردکان ۳ - صفر هورسان رامسر (۲۵-۱۷، ۲۵-۲۳، ۲۵-۲۲)
تیم آذرباتری ارومیه در این هفته با قرعه استراحت روبرو بود.

نظر شما