شناسهٔ خبر: 42898158 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

سیدصالحی: نویدکیا فرصت کافی برای آشنایی با تیم و انجام تمرینات نداشت/ انتظارات از نیازمند بیشتر است

خبرگزاری میزان-پیشکسوت تیم فوتبال سپاهان اصفهان در گفت‌وگویی به بررسی نتایج اخیر این تیم پرداخت و دلایل این ناکامی‌ها را مطرح کرد. ارتکاب هیچ جرمی نمی‌تواند زن را از مهریه‌اش محروم کند. کارشناسان وکیل‌آنلاین در این مورد توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -

سید مهدی سیدصالحی در گفت‌وگو میزان، ضمن ابراز رضایت از کیفیت بازی سپاهان ایران در دیدار با العین امارات، اظهار داشت: با تعویض‌های سپاهان در نیمه دوم حملات خوبی روی دروازه العین انجام شد و در کل کیفیت عملکرد بازیکنان سپاهان در مقایسه با بازی‌های قبل پیشرفت خوبی داشت.

وی افزود: زمانی که محرم نویدکیا سرمربی تیم شد، فرصتی برای آشنایی با تیم و انجام تمرینات به قدر کافی را نداشت. به همین جهت سعی داشت بیشتر از نظر روحی - روانی بازیکنان را برای حضور در رقابت‌ها آماده کند و این بازی‌های برای او فرصت خوبی بود که عیار هر بازیکن را بشناسد و برای حضور آنها در لیگ تصمیم مناسبی بگیرد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال سپاهان اصفهان عدم تمرکز بازیکنان را اصلی‌ترین دلیل بازماندن سپاهان از صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا دانست و گفت: بازیکنان باید بدانند در چه تیم بزرگی بازی می‌کنند و صرفا گفتن این که ما تیم خوبی هستیم فایده‌ای ندارد. آنها باید با تفکر و عملکرد خود انتظارات هواداران را برآورده کنند.

سیدصالحی ادامه داد: نویدکیا قصد داشت بازیکنان را محک بزند و فرصت خوبی بود تا در مقابل تیم‌های قدرتمند آسیایی عملکرد خود را نشان دهند. از طرفی، توانستند با بازی در عمق خط دفاعی حریف و استفاده از نقاط کور، سرمربی را به این ارزیابی که کدام بازیکنان با تاکتیک‌ها و تفکر هجومی مورد نظرش هم سو هستند نزدیک‌تر کنند.

وی در خصوص تعویض‌های صورت گرفته در بازی‌های اخیر سپاهان تاکید کرد: در بازی اول کی‌روش استنلی به دلیل مصدومیت‌هایی که داشت، از شرایط ایده‌آل بدنی دور بود. در کل بازیکنانی که در این چند بازی اخیر تعویض شدند با هدف بالا بردن عیار تیم تعویض شدند. همیشه در این مواقع کادرفنی بهترین تصمیم‌گیرنده است و هواداران باید به این تصمیمات احترام بگذارند.

سیدصالحی با اشاره به عملکرد نه چندان خوب پیام نیازمند در دیدارهای اخیر سپاهان، تصریح کرد: عملکرد نیازمند در بازی با العین کمی بهتر از بازی‌های قبل بود، اما او باید بداند تیم بزرگی مثل سپاهان به او به عنوان دروازه‌بان اول اعتماد کرده است و هواداران از او انتظار بیشتری دارند. امیدوارم بیشتر از قبل روند رو به رشد و عملکرد باکیفیتی از خود نشان دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنا با حضور ساکت به عنوان مدیرعامل و حمایت‌های او و کادرفنی از نویدکیا و همچنین با اعتماد هواداران، سپاهان به روز‌های خوب خود بازمی‌گردد.

انتهای پیام/

نظر شما