شناسهٔ خبر: 42865003 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

راه‌یابی دانش‌آموز خراسان شمالی به تیم ملی دانش‌آموزی شطرنج

نائب رئیس هیات شطرنج بجنورد گفت: دانش‌آموز خراسان شمالی با کسب رتبه سوم مسابقات کشوری شطرنج دانش‌آموزی، توانست مجوز حضور در تیم ملی را کسب کند.

صاحب‌خبر -

فهیمه صدقیانی در مصاحبه با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به برگزاری مسابقات شطرنج دانش‌آموزی در کشور اظهار کرد: مسابقات شطرنج دانش آموزان دختر کشور به‌صورت آنلاین و در روش سوئیسی به میزبانی استان البرز برگزار شد.

وی افزود: این دوره از رقابت‌ها در دو رده سنی ۱۳ تا ۱۵ سال و ۱۶ تا ۱۷ سال طی ۳ روز و ۱۱ دور برگزار شد.

نائب رئیس هیات شطرنج بجنورد از کسب مقام برتر توسط یکی از شطرنج‌بازان دختر استان در این رقابت‌ها خبر داد و گفت: ملیحه احمدی در این مسابقات توانست در میان ۱۰۴ شرکت‌کننده رده سنی ۱۶ تا ۱۷ سال مقام سوم را از آن خود کند.

وی از کسب سهمیه تیم ملی دانش‌آموزی شطرنج کشور نیز با این مقام خبر داد و افزود: ملیحه احمدی با کسب این رتبه توانست به تیم ملی شطرنج دانش‌آموزی کشور جهت شرکت در مسابقات جهانی که به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، راه پیدا کند.

صدقیانی در انتها به اعضای کادر فنی تیم استان نیز اشاره کرد و گفت: سرپرستی این تیم با علیه وکیلی، مسئول انجمن شطرنج بانوان استان و مربی‌گری آن با فهیمه صدقیانی، نائب رییس هیات شطرنج بجنورد و خانم عظیم زاده نائب رییس هیات شطرنج شیروان بوده است.

انتهای پیام/

نظر شما