شناسهٔ خبر: 42864975 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

جنتی: از الان نمی‌توان قهرمان لیگ برتر فوتسال را حدس زد

عضو هیات مدیره باشگاه گیتی پسند گفت: بودجه این باشگاه مورد تصویب هیات مدیره بوده و تیم برای قهرمانی در لیگ برتر فوتسال بسته شده است.

صاحب‌خبر -

پوریا جنتی، عضو هیات مدیره باشگاه گیتی پسند در مورد وضعیت این تیم برای فصل جدید لیگ برتر به ایسنا گفت: تیم گیتی پسند تمرینات خود را شروع کرده و شرایط خوبی دارد. سعی کردیم بیشتر بازیکنان مد نظر کادر فنی را جذب کنیم و امیدواریم با تیمی خوب روانه مسابقات شویم.

جنتی در مورد اینکه خیلی‌ها گیتی پسند را با توجه به بازیکنانی که جذب کرده شانس اصلی قهرمانی می دانند تاکید کرد: از الان نمی‌توان قهرمان را حدس زد و عوامل زیادی در قهرمانی این تیم دخیل هستند. قطعا تلاش خود را برای رسیدن به این مهم می‌کنیم و البته هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیریم.

عضو هیات مدیره گیتی پسند درباره اینکه خیلی‌ها از بودجه زیاد این تیم می گویند خاطرنشان کرد: هر سال هیات مدیره بودجه ای را برای تیم تصویب می‌کند و ما بر اساس این بودجه جلو می‌رویم. تیم ما دولتی نیست و توسط بخش خصوصی اداره می‌شود. امسال بودجه خوبی برای تیم در نظر گرفته شده اما این رقم نه زیاد است نه کم و قصد داریم به نحوی هزینه کنیم که به سمت قهرمانی پیش برویم.

جنتی در مورد اینکه چطور با وجود جوانی به عضویت هیات مدیره این باشگاه در آمده تاکید کرد: چند روز قبل از فوت حاج ناصر جنتی مالک گروه صنایع گیتی پسند به درخواست خودشان به هیات مدیره باشگاه اضافه شدم. از طرفی پدرم نیز مشغله زیادی داشت و قرار شد بیشتر مسئولیت تیم بر گردن من باشد.

وی در پایان با تمجید از تیم های خصوصی لیگ برتر فوتسال گفت: تیم‌های خصوصی در این شرایط سخت اقتصادی از جیب هزینه می‌کنند و چراغ فوتسال را روشن نگه می‌دارند. باید از باشگاه هایی چون فرش آرا، سن ایچ، کراپ، محمد سیمای قم و ... که در این شرایط تیمداری می‌کنند تشکر کرد.

انتهای پیام

نظر شما