شناسهٔ خبر: 42804736 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

خبر فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاقات جدید این نیرو در آینده نزدیک

خبرگزاری میزان-فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تحهیزات بکارگیری شده در رزمایش ذوالفقار ۹۹ بخشی از توانمندی ارتش بود گفت: در آینده نزدیک الحاق‌های جدیدی خواهیم داشت. ارتکاب هیچ جرمی نمی‌تواند زن را از مهریه‌اش محروم کند. کارشناسان وکیل‌آنلاین در این مورد توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -
امیر دریادار حسین خانزادی در گفت‌وگو با میزان، بیان کرد: رزمایش ذوالفقار ۹۹ نمایشی از توانمندی دفاعی ارتش و ظرفیت‌ها و قدرت‌های پدفندی و تهاجمی ارتش در بستر همدلی و هم افزایی بود.
 
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هماهنگی خیلی خوبی بین نیرو‌های چهارگانه ارتش و قرارگاه پدافند هوایی شکل گرفت، سریال‌هایی را جلوی چشم آورد و نمایش داد که اقتدار و توانمندی ارتش را در عرصه‌های هوا، زمین، دریا و پدافند به نمایش گذاشت و با موفقبت انجام شد.
 
 
وی افزود: این رزمایش در قالب صحنه رزم واقعی طراحی شده بود، وقتی انسان نگاه می‌کرد انگار همه با اقتدار ایستاده‌اند و از منافع جمهوری اسلامی و از مرز‌های آن دفاع می‌کنند.
 
خانزادی با بیان اینکه تجهیزات جدیدی به کار گرفته شد، گفت: همه تحهیزات بکارگیری شده بخشی از توانمندی ارتش بود که گوشه‌ای از آن به نمایش گذاشته شد.
 
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ناوشکن «سهند» که در سال‌های گذشته به نیروی دریایی ملحق شده بود در این رزمایش به عنوان سر فرماندهی عمل کرد و زیر دریایی «فاتح» که در سال ۹۸ به نیروی دریایی ملحق شد پرتاب‌های خوب اژدری و موشکی را انجام داد.
 
در آینده نزدیک الحاق‌های جدیدی  خواهیم داشت
وی با بیان اینکه بخش دیگری از تجهیزات مثل پهباد‌ها و ... بکار گرفته شد در پایان تاکید کرد: در آینده نزدیک هم الحاق‌های جدیدی را خواهیم داشت.
انتهای پیام/

نظر شما