شناسهٔ خبر: 42804729 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

۹۷۷/ شهید محمود روحانیون‌بقا: ادامه‌دهنده راه شهدا باشید

شهید محمود روحانیون‌بقا در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است « ادامه‌دهنده راهم باشید و امام را تنها نگذارید».

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید محمود روحانیون بقا:

بسم رب الشهداء والصدیقین

به نام الله پاسدار حرمت خون شهدا اکنون که قلم بدست گرفته‌ام و در حال نوشتن وصیت‌نامه هستم تمام خاطرات برایم زنده می‌شود معصیت‌هائى که در محضر خدا انجام داده‌ام معصیت‌هائى که بعد از انجام خداوند آنها را با لطف وکرم خود می‌پوشاند که آبرویم پیش مردم نرود ولى من با کمال گستاخى باز مرتکب آن اعمال می‌شدم پناه می‌برم به خدا از کارهاى بدى که انجام داده ‌م پناه میبرم به معبودى که جز او پناهنده‌اى نیست بار خدایا مرا عفو کن.

درود خدمت پدر و مادرم که یک عمر براى من زحمت کشیدند تا عصاى دستشان باشم، خود می‌دانم که آنچه را که نسبت به شما باید می‌بودم نبودم و نتوانستم حق فرزندى را نسبت به شما ادا کنم، از شما می‌خواهم که مرا حلال کنید و ببخشید.

خدمت دیگر برادران و خواهرانم که امیدوارم جاى خالى مرا پر کنند سلام می‌رسانم و از شما می‌خواهم که ادامه‌دهنده راهم باشید و امام را تنها نگذارید و مسکنى بر درد پدر و مادرمان باشید.

نماز و روزه‌هایى که بر گردن من است هر طور که می‌توانید با پول و یا با خواندن و گرفتن آن انجام دهید و هر چیزى که دارم بنا به مصلحت خود انجام دهید از همه دوستان و آشنایان برایم حلالیت بطلبید.

پیامى نیز به امت شهیدپرور دارم راهى را که شروع کرده‌اید به آخر برسانید و تا ریشه‌کن شدن فتنه در عالم همراه امام خمینى باشید و او را تنها نگذارید.

به امید پیروزى رزمندگان اسلام، والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته

انتهای پیام/ 89001/

نظر شما