شناسهٔ خبر: 42804502 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

عمده غیاثی: اشتباهات داوری سهوی بود/قزوینی‌ها برای هر تیمی خطرناک هستند

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد گفت: اگر داور در دیدار تیم ما مقابل شهرداری ورامین اشتباهی هم کرده باشد، قطعاً سهوی بود.

صاحب‌خبر -

محمد عمده غیاثی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل شهرداری ورامین در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: من سال گذشته در ورامین فعالیت می‌کردم و نیاز می‌بینم که از آنها تشکر کنم. در ادامه باید از شاگردان خودم تقدیر و تشکر کنم که یک بازی جذاب را ارائه کردند و به پیروزی رسیدند.

وی ادامه داد: بازیکنان حدود 6-7 ماه از شرایط مسابقه دور بودند و مسابقات هنوز کیفیت کافی را پیدا نکرده‌اند. بدون شک در ادامه کیفیت مسابقات بالاتر خواهد رفت و تیم ما هم بهتر می‌شود. در سه هفته اخیر، دو بازی خارج از خانه داشتیم که واقعاً هم پرفشار بود.

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد درخصوص عملکرد تیم داوری در این مسابقه، عنوان کرد: داوری خوب بود. اکرمی، داور مسابقه را می‌شناسم و اگر اشتباهی هم رخ داده باشد قطعاً سهوی بود؛ البته تعداد همان خطاهای سهوی هم بسیار کم بود. 

عمده‌غیاثی درخصوص بازی هفته چهارم تیمش مقابل شهرداری قزوین، گفت: روز چهارشنبه باید در یزد از قزوینی‌ها میزبانی کنیم. آنها کمی دیر وارد لیگ شدند، اما شرایط خوبی دارند و هفته سوم را هم با پیروزی پشت سر گذاشتند. قزوینی‌ها نفرات خوبی در ترکیب خود دارند و با یک کادر فنی مجرب می‌توانند برای هر تیمی خطرناک باشند. 

انتهای پیام/

نظر شما