شناسهٔ خبر: 42802257 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

موراتا تمرینات اتلتیکومادرید را ترک کرد و آماده بازگشت به یوونتوس شد

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال اتلتیکومادرید به زودی به تورین سفر خواهد کرد تا با انجام تست پزشکی‌ باشگاه یوونتوس به تیمی که سابقه حضور در آن را دارد، برگردد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندین منبع خبری در ایتالیا اعلام کردند که آلوارو موراتا مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال اتلتیکومادرید امشب (دوشنبه) به تورین سفر می‌کند تا فردا تست پزشکی باشگاه یوونتوس را انجام دهد و در صورت پذیرفته شدن در آن، قرارداد قرضی که او را به بیانکونری برمی‌گرداند، امضا کند. طبق اعلام رسانه‌های اسپانیایی، موراتا جلسه تمرینی امروز اتلتیکومادرید را زودتر ترک کرده است تا آماده سفر به تورین شود.

ظاهراً یوونتوس بعد از انصراف از خرید لوئیس سوارس و ادین ژکو، ترجیح داده است به سراغ بازیکنی برود که در فاصله سال‌های 2014 تا 2016 برای بانوی پیر توپ می‌زد و دوران موفقی را هم در این تیم سپری کرد.

جدایی موراتا از اتلتیکومادرید نه تنها با موافقت خود او بلکه با رضایت باشگاه همراه بوده است، چرا که روخی بلانکو در نظر دارد لوئیس سوارس مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا را به خدمت بگیرد. موراتا فردا صبح به مرکز پزشکی جی‌مدیکال باشگاه یوونتوس خواهد رفت و در صورتی که تست پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد قراردادش را امضا خواهد کرد.

یوونتوس برای یک سالی که موراتا را از اتلتیکومادرید قرض می‌گیرد 10 میلیون یورو می‌پردازد و در صورتی که در پایان فصل از عملکرد او راضی باشد می‌تواند با پرداخت 45 میلیون یورو قراردادش را قطعی کند. در همین حال برخی منابع خبری هم  اعلام کرده‌اند که یوونتوس در پایان فصل می‌تواند قرارداد قرضی موراتا را با پرداخت 10 میلیون یوروی دیگر برای یک سال تمدید کند و به این ترتیب بند خرید قطعی او در سال 2022 به 35 میلیون کاهش پیدا می‌کند.

موراتای 27 ساله در دوره اول حضورش در یوونتوس 93 بازی رسمی انجام داد که در آنها 27 گل زد و 18 پاس گل داد.

 

انتهای پیام/

نظر شما