شناسهٔ خبر: 42790011 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

رییس بنیاد شهید سلسله: جنگ تحمیلی، انقلاب اسلامی را به منطقه صادر کرد

خرم‌آباد - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران سلسله گفت: هشت سال جنگ تحمیلی علیه ایران موجب صدور انقلاب اسلامی به کشورهای منطقه و اثبات ستم متجاوزان شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا محمد عیسی داودی روز دوشنبه در آیین نامگذاری دفاتر پیشخوان روستایی به نام شهدای شهرستان اظهار داشت: امروز هم باید با حرکت در مسیر شهیدان، ارزش های هشت سال دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کنیم.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران سلسله افزود: تمام افرادی که دل در گرو این نظام و انقلاب دارند باید جهت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، زنده نگه داشتن یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند.

داودی افزود: امنیت کنونی کشور نتیجه خون‌ پاک شهدا است که در دفاع از انقلاب و آرمان های آن جانانه ایستادند و ما امروز وظیفه داریم به نحوی عمل کنیم که مجاهدت رزمندگان، شهدا و افتخارات دفاع مقدس فراموش نشود.

وی عنوان کرد: هفته دفاع مقدس فرصت مناسب قدرشناسی از افرادی است که بیشترین سهم را در تکوین ارزش های انقلاب، دوران مبارزه و مقاومت ملت ایران داشته اند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران سلسله با قدردانی از شرکت مخابرات شهرستان در نامگذاری مراکز پیشخوان روستایی به نام شهدا افزود: به منظور آشنایی بیشتر نسل جدید، هر مرکز به نام شهدای همان روستا نامگذاری شده است.

۱۸ دفتر پیشخوان روستایی با همکاری شرکت مخابرات سلسله به نام ۷۹ شهید شهرستان نامگذاری شد.

۳۱ شهریور ۵۹ عراق به ایران حمله نظامی کرد و به همین مناسبت برنامه های هفته دفاع مقدس هرساله اجرا می شود.

لرستان بیش از ۶ هزار و ۲۰۰ شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

نظر شما