شناسهٔ خبر: 42782488 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

پیام تبریک معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس

اسماعیل حاجی آباد، سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی طی پیامی گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، در این پیام آمده است؛

"هفته دفاع مقدس " آشنا ترین واژه در قاموس حماسه عزت آفرین ایرانی است که خاطرات دلاوریهای آن ، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

زیبا ترین فصل این فرهنگ ؛ خالقان این حماسه عظیم اند که با صلابت و اراده نور ایمان ؛ رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن جاودانگی و بقا بود.

"شهدا" با اطاعت محض از بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) پشتیبان ولایت فقیه ماندند تا به کشور ما آسیبی نرسد و ما نیز باید به سفارشات و توصیه های رهبر خود عمل کنیم.

ای دل تو چه می کنی، می روی یا می مانی. 

داد از آن اختیار که تو را از حسین جدا کند. 

آری خروش جاری اروند باقی است.

این جاده ، این پوتین، این سربند باقی است.

فرارسیدن "چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس" که نمودار مجموعه ایی از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم(عج) رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شهید پرور ایران ؛ گرامی داشته و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان گلگون کفن و سربلندی نظام مقدس اسلامی را برای خود و ملت مومن و خداجوی ایران خصوصا جامعه بزرگ ورزش و جوانان مسالت دارم.

به امید پیروزی های بیشتر ایران عزیز در عرصه های مختلف بین الملل

 

بیشتر بخوانید:

نظر شما