شناسهٔ خبر: 42779951 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

دعوای وریا و سعد ناطق بالا گرفت؛

اولین سکانس 33 سالگی؛ هیس! (عکس)

در بازی پرتنش استقلال و الشرطه عراق، بازیکنان دو تیم درگیری زیادی با یکدیگر داشتند و وقت زیادی در طول مسابقه به دلیل مصدومیت بازیکنان و درگیری‌های ایجاد شده تلف شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه" در شب تولد 33 سالگی وریا غفوری، کاپیتان آبی‌ها یکی از یازده مرد ترکیب اصلی نامجومطلق برای دیدار با الشرطه عراق بود؛ دیداری که شکست در آن می‌توانست به منزله حذف زودهنگام استقلال از لیگ قهرمانان آسیا باشد. حساسیت بازی باعث شده بود تا درگیری‌ها نیز در میدان بیشتر شود، چرا که هر تیم که بازنده از میدان خارج می‌شد باید با رقابت‌های آسیایی وداع می‌کرد و این مسئله باعث شده بود بازیکنان دو تیم به لحاظ ذهنی تحت فشار ویژه‌ای باشند.

 

 

 

 

در یکی از صحنه‌های جنجالی بازی در نیمه نخست، در دقیقه 35 پس از بیرون رفت توپ وریا غفوری کاپیتان استقلال و سعد ناطق عراقی الشرطه با یکدیگر درگیر شدند؛ البته در تصاویر تلویزیونی چندان درگیری این دو بازیکن مشخص نشد اما دعوا میان غفوری و ناطق بالا گرفته بود. به حدی که بازیکنان دیگر استقلال از جمله فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی نیز به این نزاع ورود کردند و سرانجام با ورود داور و اخطار به وریا غفوری قائله خاتمه یافت.

 

کاپیتان آبی‌ها در طول درگیری‌اش با سعد ناطق، علامت هیس را به مدافع عراقی نشان می‌داد و حتی زمانی که از صحنه درگیری فاصله می‌گرفت، همچنان بازیکن الشرطه را به سکوت دعوت می‌کرد؛ ناطق سه فصل قبل قرار بود به فوتبال ایران بیاید و در تیم پرسپولیس به کار خود ادامه دهد اما به دلیل مشکلاتی این انتقال صورت نگرفت تا این مدافع عراقی دور از فوتبال ایران به کار خود ادامه دهد.

 

 

 

 

نظر شما