شناسهٔ خبر: 42710625 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

نماینده مردم سیستان:

مسئولان سنگینی سیلندرهای گاز را از دوش مردم سیستان بردارند

زابل - نماینده حوزه سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید با تسریع در امر گازرسانی سنگینی سیلندرهای گاز را از دوش مردم منطقه سیستان بردارند.

صاحب‌خبر -

حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: یکی از مشکلات مردم استان سیستان و بلوچستان تأمین گاز خانگی به وسیله سیلندر های گاز است که هرساله با نزدیک شدن به فصل زمستان تشدید می‌شود.

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بحث گازرسانی به شهر زابل تا چندی پیش طبق برنامه و بدون توقف در حال انجام بود، افزود: اما متأسفانه اکنون چند مدتی است که این پروژه مهم متوقف شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر این پروژه مهم به لوله ۳۶ اینچ به طول ۲۰ کیلومتر و ۲۴ اینچ به طول پنجاه کیلومتر نیاز دارد تا به اتمام برسد.

دهمرده تصریح کرد: بر اساس تفاهم نامه موجود چنانچه لوله مورد نیاز تا مهرماه تأمین شود پروژه گازرسانی به شهر زابل تا دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه در شهر زابل در بحث لوله گذاری مشکلی نداریم، بیان کرد: اکنون چندین پیمانکار در پنج شهرستان منطقه سیستان در حال فعالیت در این زمینه هستند.

نظر شما