شناسهٔ خبر: 42687143 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: بسیج نیوز | لینک خبر

نامزدهای بخش فیلمنامه جشنواره فیلم مقاومت در کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند

مسئول انجمن فیلم بسیج هنرمندان استان ودبیر شانزدهمین دوره جشنواره فیلم مقاومت در استان کهگیلویه و بویراحمد اسامی نامزدهای بخش فیلمنامه این جشنواره ( بدون ترتیب و اولویت) در استان را اعلام کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه و بویراحمد, حجت وفایی نیک مسئول انجمن فیلم بسیج هنرمندان و دبیر شانزدهمین دوره جشنواره فیلم مقاومت در استان در رابطه با بخش فیلمنامه جشنواره و حضور بیش از ۲۰ فیلمنامه از طرف هنرمندان توانمند کهگیلویه و بویراحمد  ابراز خوشحالی کرد.

وی بیان کرد: هیئت داوران شانزدهمین دوره جشنواره فیلم مقاومت در استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش فیلمنامه  " بُنگ امونت" به نویسندگی رضا شریعتی،" به خاطر کوکب" به نویسندگی فرشته حق نظری، " ننه خضیره " به نویسندگی سعید کریمی, " مادرم زری سر زا رفت"  به نویسندگی محمود خرم آزادی، " شوپرک " به نویسندگی محمد جواد سعیدی و " صندلی"  به نویسندگی مختار قائمی را  به عنوان نامزد این بخش انتخاب کرده اند.

وفایی نیک  افزود: علی علایی ( روزنامه نگار و منتقد سینما) ، محمد سلیمی راد ( نویسنده و کارگردان) و بنیامین هفت لنگ ( نویسنده و کارگردان) فیلمنامه های شانزدهمین دوره جشنواره فیلم مقاومت در استان کهگیلویه و بویراحمد را داوری کردند.

وی گفت:  اعلام برگزیدگان در بخش های مختلف جشنواره متعاقباً خدمت هنرمندان استان اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما