شناسهٔ خبر: 42672093 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

شور عاطفه ها برای تأمین دو هزار گوشی و تبلت دانش آموزان نیازمند

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در برنامه شور عاطفه ها تلاش می کنیم تا با همکاری اقشار مختلف مردم نیکوکار، دو هزار گوشی و تبلت خریداری و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گیرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، مهرعلی حق گویان، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با حضور در پایگاه مرکزی شور عاطفه های کمیته امداد که در سبزه میدان (میدان آزادی) شهر قزوین برپا شده، بیان کرد: خدمت به نیازمندان در کمیته امداد محدود به یک خدمت خاص نیست و به افراد مختلف و نیازهای مختلف آنها توجه می شود.

وی ادامه داد: یکی از نیازهایی که در شرایط فعلی در خانواده های نیازمند محسوس و جدی شده است، لزوم تهیه گوشی و یا تبلت برای دانش آموزان آنان است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: دانش آموز نیازمند با توجه به محدودیت های کرونایی امروز با مشکلات مختلف مواجه شده که تأمین گوشی هوشمند برای بهره برداری از آموزش های مجازی ضروری و مهم است.

وی افزود: در برنامه شور عاطفه ها تلاش می کنیم تا با همکاری اقشار مختلف مردم نیکوکار، دو هزار گوشی و تبلت خریداری و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گیرد.

حق گویان عنوان کرد: تحصیل برای کلیه فرزندان این مرز و بوم ضروری است و برای فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد ضروری تر، چراکه با ارتقای سطح تحصیلی فرزند مددجو، یکی از مهمترین بسترهای محرومیت زدایی فراهم شده و در واقع چرخه تداوم فقر در خانواده قطع می شود.

وی تصریح کرد: در جشن عاطفه های سال قبل مردم نیکوکار و نوعدوست استان قزوین بیش از سه میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند و امیدواریم با افزایش کمک های مردمی درسال جاری بتوانیم خدمات مورد نیاز را به دانش آموزان نیازمند ارائه کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: تلاش می کنیم جذب کمک های غیرنقدی  بیشتر در راستای رفع نیازهای آموزشی منطبق با فرآیند جدید (آموزش از راه دور) صورت پذیرد.

وی یادآورشد: شور عاطفه ها از روز شنبه ۲۲ شهریور لغایت ۱۱ مهرماه برگزار می شود که علاوه بر دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۴۵۴۰۶ و کد مهربانی #۱*۰۲۸*۸۸۷۷* برای دریافت کمک های مردمی در نظر گرفته شده است.

شایسته ذکر است که در استان قزوین سه هزار و ۵۰۰ دانش آموز داریم که بررسی های اولیه نشان می دهد بیش از دو هزار دانش آموز برای استفاده از آموزش مجازی نیاز به تبلت یا گوشی هوشمند دارند.

انتهای پیام/

 

نظر شما