شناسهٔ خبر: 42672086 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

باحضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور؛

فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه افتتاح می شود

کرمانشاه- سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه از افتتاح فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه روز شنبه ۲۹ شهریور ماه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خبرداد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، سیامک آزادی در خصوص افتتاح فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه، اظهار کرد: مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه با ۶ هزار متر مربع فضای کارگاهی و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری کرمانشاه محل استقرار سوله کارگاهی ۲۰ شرکت دانش بنیان و واحد فناور در حوزه‌های زیستی و گیاهان دارویی، صنایع شمیایی، کشاورزی و غذایی و فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

وی افزود: قرار است در این سفر دکتر ستاری از پیشرفت فاز دوم مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه با کاربری حوزه‌های زیستی و فرآوری گیاهان دارویی بازدید کند.

سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه تصریح کرد: در ادامه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از نمایشگاه توانمندی‌های محصولات فناورانه ۵۰ شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور تحت حمایت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه و مرکز گیم و انیمیشن و مرکز نوآوری کشاورزی هوشمند بازدید و با جوانان فناور و مدیران عامل شرکت‌های دانش بنیان استان گفت و گو خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: دکتر ستاری در ادامه با حضور در محل پروژه برج فناوری پارک علم و فناوری استان از نزدیک در جریان پیشرفت ساخت این پروژه نیز قرار می‌گیرد؛ همچنین بازدید از شرکت دانش بنیان زیست تولید رازی و شرکت دانش بنیان پژوهان صنعت کرمانشاه از واحدهای تحت حمایت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه و حضور در جلسه اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید و دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه از دیگر برنامه‌های این سفر است.

نظر شما