شناسهٔ خبر: 42672028 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

مدیر فهمای چهارمحال و بختیاری خبر داد:

تدارک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کانون های مساجد بام ایران

مظاهری از تدارک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کانون های فرهنگی هنری مساجد بام ایران خبر داد و گفت: این برنامه ها به مناسبت چهلمين سالگرد دفاع مقدس برگزار می شود.

صاحب‌خبر -

«محمدرضا مظاهری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس به مناسبت چهلمين سالگرد دفاع مقدس در کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا، تجلیل از مدیران جانباز و ایثارگر کانون های فرهنگی هنری مساجد، فضا سازی مساجد و معابر، برگزاری سلسله مسابقات کتاب خوانی و خلاصه نویسی کتاب با موضوع دفاع مقدس با عنوان «خط شکن» در فضای مجازی به منظور ترویج فرهنگ مطالعه در حوزه ادبیات پایداری از جمله ویژه برنامه های است که در کانون های فرهنگی هنری مساجد به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

 

وی ابراز کرد: برگزاری رویداد بین المللی روح مقاومت در سه محور «قرآن و عترت در وصیت نامه شهدا، «امام، مرجعیت و علما در وصیت نامه شهدا»، «دفاع از وطن و اسلام» در وصیت نامه شهدا در سه رشته فیلم موبایلی، صوت، پادکست، کلیپ، نماهنگ و عکس نوشت از دیگر برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

 

مظاهری تصریح کرد: دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا، یادگاران هشت دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان سلامت و مدافعان وطن، در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

 

مدیر فهما در چهارمحال و بختیاری افزود: برگزاری محافل انس با قرآن کریم و یادبود شهدای محلات به صورت مجازی از سری برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در هفته دفاع مقدس است.

 

پایان پیام/361

نظر شما