شناسهٔ خبر: 42671981 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

برگزاری مسابقات فوتبال جام شهدای خلبان در ملایر

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملایر از برگزاری مسابقات فوتبال جام شهدای خلبان در ملایر همزمان هفته دفاع مقدس در ملایر خبر داد.

صاحب‌خبر -

محمدابراهیم مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۱۰۰ شهید شهرستان ملایر اظهار کرد: امسال برنامه‌های چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با حضور سردار ظفری، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان از خردادماه کلید خورده و در بخش‌های مختلف در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به شرایط و وجود کرونا بسیاری از برنامه‌ها لغو و یا امسال به صورت متفاوت در حال برگزاری است گفت: سال‌های گذشته برنامه های هفته دفاع مقدس بسیار پر شور برگزار شد اما امسال تعداد برنامه ها کمتر شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملایر با بیان اینکه بنیاد شهید در هفته دفاع مقدس غبارروبی گلزار مطهر شهدا و دیدار با خانوده‌های شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را در دستور کار دارد گفت: سال گذشته ۴۰۰ مورد دیدار با خانواده شهدا و جانبازان در شهرستان انجام شد که امسال به خاطر سلامت حال خانواده‌های شهدا و جانبازان ابن دیدارها محدود شده است.

وی افزود:از خردادماه امسال تاکنون با یکصد خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دفاع مقدس در شهرستان از سوی بنیاد شهید و سایر نهادها و ادارات دیدار انجام شده است.

مرادی برگزاری برنامه‌های فرهنگی، دلجویی از خانواده‌های ایثارگران، شهدا و جانبازان به صورت تلفنی و برگزاری مسابقات ورزشی را از برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران ملایر در هفته دفاع مقدس برشمرد.

وی از برگزاری مسابقه چهارجانبه فوتبال بین تیم‌های همدان، ملایر، نهاوند و بروجرد در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: این مسابقه بدون حضور تماشاگر به همت هیات فوتبال و همکاری فرمانداری، اداره ورزش و جوانان، شهرداری، بنیاد شهید و سپاه ناحیه ملایر در چمن شهدای فوتبالیست مجموعه ورزشی جهان پهلوان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/89013

نظر شما