شناسهٔ خبر: 42648431 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: رویدادایران | لینک خبر

(عکس) قیمت پلی‌استیشن ۵ طلایی حدود ۲۷۰ میلیون!

صاحب‌خبر -
در یکی دو ماه اخیر، طرفداران سونی به‌دفعات از این شرکت درخواست کرده‌اند قیمت کنسول پلی استیشن ۵ (Sony PlayStation ۵) را اعلام کند؛ اما این اتفاق تاکنون رخ نداده است. مدتی پیش، مایکروسافت سرانجام قیمت کنسول‌های خود را اعلام کرد و حال نوبت به سونی رسیده است تا قیمت و زمان عرضه‌ی کنسول پلی استیشن ۵ را اعلام کند.
 
در همین راستا روز گذشته وب‌سایت «واقعا نفیس» (Truly Exquisite) نسخه‌ی جدیدی از پلی‌استیشن ۵ را برای فروش موجود کرده. این پلی‌استیشن ۵ اساسا فرقی با کنسول‌های دیگر ندارد و تنها فرق ریز آن، روکش طلایی بدنه و قیمت ده هزار دلاری آن است که با دلار ۲۷ هزار تومانی چیزی در حدود ۲۷۰ میلیون تومان می‌شود.
 
(عکس) قیمت پلی‌استیشن ۵ طلایی حدود ۲۷۰ میلیون!
 
گروه Truly Exquisite از گروه‌های متخصص در عرصه‌ی تولید محصولات فوق لوکس هستند. منظورمان از فوق لوکس گوشی‌های طلایی و کفش‌های جواهرنشان است که فقط تعداد کمی از افراد مرفه دنیا توانایی خرید آن‌ها را دارند.

این گروه به‌تازگی یک نسخه‌ی مخصوص از پلی‌استیشن ۵ را لیست کرده که در سه سطح مختلف با استفاده از فلزات گران‌بها تزیین شده است. پیش‌خرید پلی‌استیشن ۵ لوکس از سه روز پیش (۱۰ سپتامبر) در سایت این گروه شروع شده. این نسخه‌های ویژه برای پلی‌استیشن ۵ دیسک‌خور، پلی‌استیشن ۵ دیجیتالی، کنترلر دوال‌سنس و هدست ۳ D Pulse در سه طرح (به ترتیب قیمت) طلای ۲۴ عیار، طلای رزگون ۱۸ عیار و پلاتینیوم موجود هستند.

از هر مدل از این کنسول‌ها تنها ۲۵۰ عدد تولید می‌شود. هر خرید که بیش‌تر از ده هزار دلار خرج بر می‌دارد برای مجموعه‌ی یک کنسول، دو کنترل و یک هدست است. حتی بسته‌بندی این مجموعه‌ها هم در جعبه‌های چوبی با ارزش هستند و ارسال رایگان آن‌ها به سراسر دنیا بیمه دارد. می‌توان کنترلر یا هدست لوکس را هم به طور جداگانه خریداری کرد.

نظر شما