شناسهٔ خبر: 42643333 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

عصبانیت مرد ایتالیایی؛

پایان شوی سعادتمند با استوری افشاگرایانه‌ی استراماچونی!

استراماچونی دیشب با انتشار استوری اینستاگراگی علیه مدیران استقلال دست به افشاگری زد.

صاحب‌خبر -

به گزارش سرویس ورزشی پارسینه؛ بعد از کش و قوس‌های فراوان مساله استراماچونی و استقلال پایان یافت و استراماچونی با انتشار یک استوری اینستاگرامی اعلام کرد اصلا پیشنهادی به او نشده که بخواهد روی آن فکر کند!

ماجرا از این قرار است که احمد سعادتمند سه روز پیش از دربی به ایتالیا سفر کرد تا با استرا مذاکره کند! مجیدی نیز شب مسابقه بابت رخ دادن این اتفاق گفت در پایان جام حذفی از این تیم جدا می‌شود ! مدیران باشگاه نیز گفتند تنها گزینه‌ی ما استراماچونی است و بس!

اگر آنها با مدیر برنامه این مربی صحبت کرده‌اند که پاستورلو هفته پیش رسما در صفحه اینستاگرامش نوشت:«در شرایط کنونی باشگاه استقلال هیچ اقدام ملموسی را برای بازگرداندن استراماچونی انجام نداده است. شایان ذکر است که پرونده درگیری طرفین هنوز در فیفا در جریان است. به دلیل سری بودن این پرونده، بهتر است بیشتر از این درباره این موضوع سخن گفته نشود.استقلال در آستانه حضور در رقابت حساس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ است. نباید در این شرایط تیم و هواداران محبوب را با مطرح کردن پیش بینی‌های نامناسب درباره بازگشت استراماچونی، امیدوار کرد.» 

وقتی مدیر برنامه و خود مربی اشاره می‌کنند اقدامی برای بازگشت وی صورت نگرفته و خود سرمربی از پیشنهاد ابراز بی‌اطلاعی می‌کند باید مشخص شود مدیران استقلال با چه کسانی مذاکره کرده‌اند؟ 

برچسب‌ها:

نظر شما