شناسهٔ خبر: 42631731 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: رویدادایران | لینک خبر

(عکس) داور جنجالی دوباره به پرسپولیس رسید

صاحب‌خبر - داور دیدار امشب پرسپولیس و التعاون عربستان، احمدالکاف چهره جنجالی داوری عمان است. داوری که قضاوت‌هایش در این چند سال با حواشی زیادی روبه‌رو بوده است.
در سال ۲۰۱۷، احمد الکاف در بازی مشهور پرسپولیس و الهلال، در یک تصمیم عجیب، خطای پشت محوطه جریمه را به سود الهلال پنالتی اعلام کرد و در همان بازی، از اعلام یک خطای پنالتی واضح به سود پرسپولیس چشم پوشی کرد. در آن بازی، پرسپولیس که در بازی رفت نیمه نهایی با ۴ گل مغلوب الهلال شده بود، بازی برگشت را خوب آغاز کرد، اما یک تصمیم عجیب از الکاف، ورق را برگرداند و همان اندک امید‌های سرخپوشان ایرانی را هم به باد داد.
این داور سال گذشته هم در بازی السد و الهلال، در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا چنان قضاوت جنجالی انجام داد که ژاوی و بغداد بونجاح اتهامات سنگینی به او وارد کردند. الکاف زمانی که بازی با نتیجه یک بر یکدر جریان بود مدافع السد را به خاطر اعتراض اخراج کرد. بغداد بونجاح بعد از این بازی با انتشار یک استوری در صفحه خود اتهام سنگینی را به احمد الکاف زد. ماجرایی که در نهایت به محرومیت ۲ ماهه مهاجم السد انجامید.
با سابقه‌ای که از این داور عمانی سراغ داریم بازیکنان پرسپولیس باید بیشتر مراقب رفتار خود در زمین مسابقه باشند. داوری که نشان داده در این سال‌ها تمام اشتباهاتش به نفع تیم‌های عربستانی بوده است.
(عکس) داور جنجالی دوباره به پرسپولیس رسید

نظر شما