شناسهٔ خبر: 42512792 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اعتماد آنلاین | لینک خبر

سخنگوی سپاه پاسداران:

توجهی به جریان‌سازی رسانه‌ای دشمن نداریم

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: در همه این مناسبت‌ها و در آستانه مراسم مختلف در کشورمان، دشمن جریان رسانه‌ای را برپا می‌کند تا در دام عملیاتی خود ما را گرفتار کند و این نشان می‌دهد دشمن به صورت حرفه‌ای وارد عمل می‌شود و ما آن طور که باید به این موضوعات توجه نمی‌کنیم.

صاحب‌خبر -

اعتمادآنلاین| سردار رمضان شریف گفت: در همه مناسبت‌ها و در آستانه مراسم مختلف در کشورمان، دشمن جریان رسانه‌ای را برپا می‌کند تا ما را در دام عملیاتی خود گرفتار کند.


سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در نشست کشوری هم‌اندیشی و تشریک مساعی در سیاست‌گذاری مناسبت‌های نیمه دوم سال جاری اظهار کرد: برای هر کدام از مناسبت‌ها مخصوصا سالگرد شهادت سردار سلیمانی ستاد ویژه‌ای پیش‌بینی شده است و قرار است به زودی جلسه‌ای با مسئولین فرهنگی کشور برگزار شود. با شکوه برگزار کردن مراسم حاج قاسم هم برای ما خیلی مهم است هم برای دشمن پیام مهمی دارد و سنگ بنایش باید درست گذاشته شود.

 

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: در همه این مناسبت‌ها و در آستانه مراسم مختلف در کشورمان، دشمن جریان رسانه‌ای را برپا می‌کند تا در دام عملیاتی خود ما را گرفتار کند و این نشان می‌دهد دشمن به صورت حرفه‌ای وارد عمل می‌شود و ما آنطور که باید به این موضوعات توجه نمی‌کنیم.

 

وی ادامه داد: شب سوم خرداد که سالگرد پیروزی ما در خرمشهر است مشکل آب غیزانیه را مطرح کردند. یکمرتبه که این مشکل ایجاد نشده بود، اما به یکباره طرحش کردند. در شبکه‌های اجتماعی نزدیک 30 شخصیت در مورد این موضوع اظهارنظر کردند. پریروز قرارگاه خاتم طی 25 روز این مشکل را حل کردند، جز صداوسیما کسی درباره رفع این مشکل حرفی نزد.

 

وی با بیان اینکه اقدامات محتوایی ما در سال جاری بیشتر خواهد بود، افزود: ما نباید اجازه دوقطبی‌شدن درباره برگزاری برنامه‌های مختلف را بدهیم. شاید از بستر این مراسم‌ها بتوانیم ثابت کنیم که همه گروه‌ها هدف مشترکی دنبال می‌کنیم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر شما