شناسهٔ خبر: 41905054 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

آغاز مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور از شهریور ماه

سرپرست سازمان لیگ فوتسال کشور گفت: از شهریور ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور آغاز خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال روز دوشنبه در نشست هم‌اندیشی مدیران عامل تیم‌های لیگ برتری فوتسال کشور که به میزبانی شهر ورامین و باشگاه ستارگان برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس آن دستورالعمل‌هایی که باید مسابقات در زمان کرونا برگزار شود انجام گرفته و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا در ورزش برای باشگاه‌ها قرائت شده است.

وی ادامه داد: مجوز بازی‌ها گرفته شده است ولی به شرط رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی که همه باشگاه‌ها باید مطیع این امر باشند.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال کشور افزود: همچنین در مورد نحوه برگزاری مسابقات قرار بر این شد مسؤولان باشگاه‌ها با هم نشستی داشته باشند و به ما اعلام کنند.

جابری بیان کرد: مدیران باشگاه‌ها باید در این جلسه حضور یافته و نظرات افراد موافق و مخالف بیان شود تا بعد از جمع‌بندی هیأت رئیسه تیم فوتسال تصمیم نهایی را اخذ کند.

وی اذعان کرد: برنامه‌ریزی لازم را برای برگزاری لیگ برتر انجام دادیم، شهرهای قرمز، سفید و زرد در اختیار ما نیست یعنی این موضوع را وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام می‌کند و ما بر اساس مجوزی که ستاد مبارزه با کرونا هر شهرستان و استان می‌دهد بازی‌ها را انجام خواهیم داد.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال کشور خاطرنشان کرد: تا اطلاع ثانوی بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد و به هیچ وجه تماشاگر در سالن بازی حضور نخواهد داشت.

جابری یادآور شد: جمع بندی نظرات و پیشنهاد سرمربی تیم ملی گرفته شد و در شروع لیگ برتر فوتسال که از شهریور ماه سال جاری است نظرات باشگاه‌ها را شنیده و تصمیم نهایی اخذ می‌شود.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/پ/س

نظر شما