شناسهٔ خبر: 41904900 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته

گرمای هوا محاسبات گوجه‌کاران را به هم زد، اسارتی سخت قبل از شروع جنگ، ابتلای 450 نفر از کادر درمان اصفهان به کرونا،افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس اصفهان تصویب شد؛ پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس اصفهان در روز گذشته بودند.

صاحب‌خبر -

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس استان اصفهان در روز گذشته ( دوشنبه ۲۰ مرداد ماه) را اینجا مشاهده می‌کنید:

گرمای هوا محاسبات گوجه‌کاران را به هم زد/دلالانی که سود می‌کنند ولی مالیات نمی‌دهند

گرمای هوا باعث شد تا حجم محصولی که قرار بود در سه نوبت توسط گوجه‌کاران برداشت شود به یک باره آماده عرضه به بازار شود و قیمت این محصول کاهش یابد که نگرانی کشاورزان را در پی داشت.

اسارتی سخت قبل از شروع جنگ/ عروج تفنگدار از کوی ماندگاری

شهید حسین سامی مقام اولین اسیری که بعد از پیروزی انقلاب است که در فروردین 59 قبل از شروع ‏جنگ هشت سال دفاع مقدس به اسارت دموکرات‌ها درآمد و در مرداد 59 به شهادت رسید؛ فرزندی از کوی ‏ماندگار سمیرم که اقتدار و ایستادگی ارتش را در خاطرات جاودانه کرد و خود نیز جاودانه ‏ماند و اسیری که هیچگاه ‏پیکرش به خانواده نرسید.‏

ابتلای 450 نفر از کادر درمان اصفهان به کرونا

قائم‌مقام و معاون پشتیبانی و رفاهی سازمان نظام پزشکی اصفهان گفت: حدود ۵۰۰۰ نفر کادر درمان در کل کشور و ۴۵۰ نفر در حوزه بهداشت و درمان استان اصفهان به کرونا مبتلا شدند و حدود ۱۶۰ نفر در کشور بر اثر این بیماری به شهادت رسیدند.

افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس اصفهان تصویب شد

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: افزایش 25 درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید در شورای اسلامی شهر اصفهان تصویب شد.

برای مطالعه هر خبر روی عنوان آن کلیک کنید.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/

نظر شما