شناسهٔ خبر: 41904727 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

اشتغالزایی برای 4 هزار و 800 نفر از طریق مشاغل روستایی در زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از پرداخت اعتبار ابلاغ شده در حوزه اشتغال روستایی به 2 هزار و 794 طرح خبر داد و گفت: این تعداد طرح در استان برای 4 هزار و 881 فرصت شغلی ایجاد کرده است.

صاحب‌خبر -

محمدرضا یوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: نظارت دقیق بر طرح‌های اشتغال روستایی در استان در حال اجرا است و براساس دستورالعمل نظارتی، طرح‌های روستایی باید مورد بازدید قرار گیرند و گزارش آن به مراجع ذی‌ربط اعلام شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بر لزوم نظارت بر طرح‌های بهره‌مند از تسهیلات قانون اشتغال روستایی تأکید کرد و گفت: دستگاه‌های ذی‌ربط باید در این حوزه وارد عمل شوند.

وی افزود: بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرایی دخیل در این طرح بر اساس ضوابط و آیین‌نامه‌های قانون حمایت از توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی باید نظارت مستمر بر طرح‌های بهره‌مند از تسهیلات داشته باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از اعتبار ابلاغ شده به 2 هزار و 794 طرح پرداخت شده و این تعداد طرح در استان زنجان برای 4 هزار و 881 فرصت شغلی ایجاد کرده است.

یوسفی با بیان اینکه طرح‌هایی که انحراف داشته‌اند، مورد بازرسی دوباره قرار می‌گیرند، ادامه داد: پرداخت تسهیلات به طرح‌های ثبت‌نام شده در سامانه کارا همچنان ادامه دارد.

وی به بازدید از طرح‌های روستایی برای اجرای درست آنها اشاره کرد و گفت: بازدید از طرح احداث و راه‌اندازی نیروگاه گازی حرارتی با ظرفیت 2 مگاوات، مجموعه تفریحی رفاهی ابهر، دو طرح گلخانه هیدروپونیک توت فرنگی، مجموعه ورزشی و تفریحی نیکیان از جمله اینها بوده است.

انتهای پیام/73005/ق/ی

نظر شما