شناسهٔ خبر: 41792993 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

غیبت افشین پیروانی در مذاکره برای تمدیدد قرارداد بشار رسن با پرسپولیس

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با وجود مسئولیتی که در نقل و انتقالات این تیم دارد دخالتی در قضیه تمدید قرارداد بشار رسن ندارد!

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

افشین پیروانی با حکم مهدی رسول پناه به عنوان مسئول نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس انتخاب شد تا او گزینه های مد نظر یحیی گل محمدی برای حضور در لیست فصل آینده بازیکنان این تیم را جذب کند.

اخبار ورزشی- سرپرست پرسپولیس که در جریان لیست خرید این تیم برای فصل آینده قرار دارد هنوز دخالتی در بحث بازیکنان فعلی که قراردادشان در پایان نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر به اتمام می رسد نداشته است.

بشار رسن هافبک تیم ملی فوتبال عراق که قراردادش با این تیم به اتمام می رسد از طریق مدیر برنامه های خود جلساتی را با مهدی رسول پناه داشته است اما پیروانی در این جلسات غایب بوده است؛ سرپرستی که مسئولیت نقل و انتقالاتی این باشگاه را پذیرفته است اما فعلا در این زمینه ورود نکرده است.

به نظر می رسد پیروانی که به خوبی از پیچیدگی تمدید قرارداد رسن با پرسپولیس به دلیل قیمت بالای ارز قرار دارد تمایلی به دخالت در این ماجرا ندارد تا رزومه خود را نزد هواداران این تیم خراب نکند.

در صورتی که مسئول نقل و انتقالات باشگاه بایستی تلاش فراوانی برای حفظ بازیکنان مدنظر کادرفنی کرده و در مذاکرات برای جذب و حتی تمدید قراردادها نقش فعالی داشته باشد.

 

نظر شما