شناسهٔ خبر: 41728113 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد

تلاش برای تکمیل زیرزمین مسجد ارک پیش از آغاز ماه محرم

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق گفت: ساخت و نصب درهای شبستان مردانه و زنانه مسجد ارک به پایان رسیده و اجرای تاسیسات برقی در حال انجام است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، در جریان این بازدید که سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق و پیمان عباسی مدیر کل اداره هماهنگی فنی و عمرانی سازمانها و مناطق نیز حضور داشتند، آخرین وضعیت اجرایی پروژه مرمت و ایمن سازی مسجد ارک در منطقه ۱۲ مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران طی سخنانی در حاشیه این بازدید از تلاش برای پایان یافتن عملیات بازسازی زیرزمین مسجد ارک همزمان با آغاز ماه محرم خبر داد و بر لزوم تسریع عملیات اجرایی پروژه تاکید کرد.

سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق نیز در تشریح روند اجرا و پیشرفت پروژه، از ساخت سه چشمه سرویس بهداشتی در ضلع شرقی زیرزمین و اتمام عملیات خاکبرداری اتاق صوت خبر داد و گفت: سنگ کاری ستون‌های زیرزمین در حال اجرا است و مجموعه سازمان عمرانی مناطق تمام تلاش خود را به کار بسته است تا زیرزمین مسجد ارک برای بهره برداری در ماه محرم آماده شود.

به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، ساخت و نصب درهای شبستان مردانه و زنانه به پایان رسیده و اجرای تأسیسات برقی در حال انجام است.

نظر شما