شناسهٔ خبر: 41386982 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

@ برونو فرناندز: رونالدو تکنیکی‌ ترین بازیکنی است که به عمرم دیده‌ ام

صاحب‌خبر -

ستاره پرتغالی منچستریونایتد شروعی خیره کننده در این تیم داشته و بسیاری را به یاد کریستیانو رونالدو انداخته است.

در نقل و انتقالات زمستانی بود که پس از کش و قوس های فراوان، منچستریونایتد موفق به جذب برونو فرناندز از اسپورتینگ لیسبون شد. شیاطین سرخ 50 میلیون پوند برای این انتقال هزینه کردند و او نیز در 11 بازی در لیگ برتر توانسته با 7 گل و 7 پاس گل، پاسخ اعتمادها را به بهترین شکل بدهد.

برونو را جانشینی مناسب برای کریستیانو رونالدو می دانند و یونایتد برای موفقیت در فصل آینده، چشم به درخشش این ستاره 25 ساله دارد. منچستریونایتد به فاصله سه بازی تا پایان لیگ برتر، خوشبین است که در نهایت بتواند سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد.

برونو که او نیز همچون رونالدو از اسپورتینگ راهی یونایتد شده، در تمجید از هموطن خود گفت:« رونالدو به خصوص در سال های ابتدایی فوتبالش، تکنیکی ترین بازیکن دنیا بود. البته الان کمی سبک فوتبالش را عوض کرده ولی بازهم در مصاف های تک به تک، مهارش از دشوارترین کارهاست. او تکنیکی ترین بازیکنی است که به عمرم دیده ام. فکر می کنم هر کسی مقابل رونالدو بازی کرده، با من هم عقیده باشد.»

برونو همچنین به تمجید از مارکوس راشفورد ستاره جوان یونایتد که فصل جاری 21 گل به ثمر رسانده پرداخت و گفت:« مارکوس سرعتی خیره کننده دارد و در عین حال کیفیتی فوق العاده. دشوار است با آن سرعتی که راشفورد دارد، بتوانید تکنیک تان را هم به رخ بکشید. اینکه در آن سرعت بتوانید بهترین تصمیم را در شوتزنی، پاس دادن یا دریبل کردن بگیرید. او بیش از هر کسی من را در یونایتد شگفت زده کرده است. البته قبلا هم از کیفیت او آگاه بودم و معتقدم از بهترین بازیکنان جوان حال حاضر دنیاست.»

نظر شما