شناسهٔ خبر: 41386310 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

هم خودمان در خطریم، هم صنعت نفتی‌ها

غلامپور: راهی جز پیروزی در آبادان نداریم

مربی دروازه‌بانان استقلال به خبرورزشی گفت: وضعیت خوزستان قرمز است و ما باید در این شرایط راهی این استان شویم.

صاحب‌خبر -

غلامپور: راهی جز پیروزی در آبادان نداریم

به گزارش خبرورزشی، بهزاد غلامپور گفت: چاره‌ای جز پیروزی در آبادان برایمان باقی نمانده است. مربی دروازه‌بانان استقلال از اینکه باید در این وضعیت راهی استانی با وضعیت قرمز شوند، به شدت نگران بود.

اوضاع تیم روبه‌راه است؟
نه متأسفانه! همه با استرس و نگرانی تمرین می‌کنند و ما هم به عنوان اعضای کادر فنی دائم در اضطرابیم که مبادا مشکلی برای خودمان یا یکی از اعضای تیم و حتی اعضای خانواده‌مان به‌وجود بیاید.

در این شرایط باید راهی خوزستان شوید؟
این را به سازمان لیگ بگویید که اصرار دارند تحت هر شرایطی لیگ را برگزار کنیم. الان وضعیت خوزستان قرمز است و ما باید در این شرایط راهی این استان شویم. چند وقت پیش بود که خبر رسید کل شهر آبادان را قرنطینه کرده بودند و نه کسی داخل می‌شد و نه کسی بیرون می‌رفت. این فقط برای ما خطرناک نیست، چون ممکن است بچه‌های ما ناقل باشند و برای تیم صنعت نفت و خانواده‌های آن‌ها مشکل ایجاد شود.

در واقع همه چیز به هم متصل است؟
دقیقاً! فرقی نمی‌کند! جان برای همه عزیز است. یک عده فکر می‌کنند کرونا بگیرند و استراحت کنند، خوب می‌شوند و از این نظر پس مشکلی برای ابتلا به کرونا نیست در حالی که این می‌تواند برای اطرافیان فردی که بدنش قوی است، مشکل ایجاد کند.

چه میزان از حریف شناخت دارید؟
آقا فرهاد و دیگر دوستان در تیم فنی روی همه سیستم‌هایی که برای این دیدار لازم بوده، کار کرده‌اند و شکر خدا یکی، دو نفر از اعضای تیم به تمرین برگشتند ولی باز هم هنوز وضعیت بدنی اعضای تیم روبه‌راه نیست.

با گرما چه می‌کنید؟
مجبوریم بسوزیم و بسازیم. کاری غیر از تحمل شرایط نداریم. می‌شد این دیدار را در یکی دیگر از شهر‌های جنوبی کشور که وضعیت سفید دارند، برگزار کرد و این همه دلهره و اضطراب را به جان نخرید. خدا به همه ما رحم کند.

برنده به تهران برمی‌گردید؟
راهی غیر از این هم هست؟ (خنده) ما باید در این دیدار برنده شویم. اگر باز هم امتیاز از دست بدهیم، وضعیت‌مان در کسب سهمیه به خطر می‌افتد. هفته قبل که اکثر مدعیان مساوی کردند، فرصت خوبی بود تراکتور را شکست بدهیم ولی متأسفانه شانس با ما یار نبود.

حسینی هم کلین‌شیت کرد!
بله! آن شب حسینی خیلی سرحال بود و ان‌شاءالله با همین روحیه در آبادان هم بازی کند.

نظر شما