شناسهٔ خبر: 41261054 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

پیروانی در واکنش به تصاویر منتشر شده از رختکن پرسپولیس: قصد توجیه ندارم، عذرخواهی می‌کنم + عکس

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به انتشار تصاویر زباله‌های موجود در رختکن این تیم پس از دیدار با ماشین‌سازی گفت: اگر قصوری بوده است معذرت‌خواهی می‌کنم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ افشین پیروانی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره انتشار تصاویری از رختکن پرسپولیس بعد از بازی با ماشین‌سازی در رسانه‌ها اظهار داشت: به هیچ عنوان قصد توجیه ندارم. شاید برخی به این مسائل اهمیت ندهند و اظهارنظر نکنند، اما ما وظیفه خود می‌دانیم‌ قبل از هر اظهارنظری بگوییم اگر قصوری بوده است عذرخواهی ما را بپذیرید. در وهله دوم باید بگویم حقیقتاً ما برای رسیدن به پرواز عجله داشتیم و شاید این موضوع باعث جمع نشدن برخی وسائل در رختکن بود. در هر صورت ما پرسپولیس هستیم و باید در همه مسائل و زمینه‌ها برتر و بهترین باشیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: اینکه رختکن را تمیز تحویل دهیم اقدامی است که به واسطه زیر ذره‌بین بودن تیم بزرگ پرسپولیس می‌تواند نوعی فرهنگ‌سازی باشد. ‌باز هم تأکید می‌کنم اگر قصوری بوده است عذر ما را بپذیرید.

پیروانی در پایان گفت: جا دارد از میزبانی خوب و شایسته مردم خوب تبریز و باشگاه قدیمی و ریشه‌دار ماشین‌سازی هم تشکر کنیم. این برد را به هواداران خوب‌مان تبریک می‌گوییم. خوشحالیم که این  روزها می‌بریم و هواداران خوشحال هستند، اما ای کاش هواداران هم در استادیوم حاضر بودند. ما البته از دعای خیر آنها محروم نیستیم. شادی برد را با هواداران خوبی که داریم، تقسیم می‌کنیم. این بردها که ان‌شاءالله می‌تواند به پوکر قهرمانی ختم شود را به هواداران خوب‌مان و همه پرسپولیسی‌های عزیز تقدیم می‌کنیم.

تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , افشین پیروانی , تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , افشین پیروانی ,

انتهای پیام/

نظر شما