شناسهٔ خبر: 41194618 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

به روز رسانی می‌شود...

سعادتمند: مذاکرات اولیه برای تمدید قراردادها را آغاز کرده‌ایم/ یک تا دو سال دیگر کمپ حجازی را استاندارد می‌کنیم

خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: مذاکرات اولیه با تعدادی از بهترین‌های تیم را برای تمدید قرارداد‌ها آغاز کرده‌ایم.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - احمد سعادتمند در گزارش ماهانه خود به هواداران استقلال در خصوص عملکرد مدیریت باشگاه در طول یک ماه گذشته، اظهار داشت: برای بچه‌های تیم و خانواده‌هایشان آرزوی سلامتی می‌کنم. ١٣ نفر از اعضای تیم تست کرونایشان مثبت شد و برای آنها آرزوی سلامتی دارم.

وی ادامه داد: در شرایط خوبی نیستیم و مجدداً وضعیت کرونا در چندین استان به حالت قرمز درآمده است به طوری که هر ٩ دقیقه یک نفر از هموطنان عزیزمان را از دست می‌دهیم. باید همه ما نکات بهداشتی را رعایت کنیم تا این بیماری ریشه کن شود.

*تا فردا یا نهایتاً پنجشنبه بخش دیگری از مطالبات اعضای تیم پرداخت می‌شود

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: تلاش کردیم بخش دیگری از پرداخت‌ها را به اعضای تیم کادرفنی، سرپرستی و پزشکی داشته باشیم که خوشبختانه تا این لحظه ٢۶ نفر مطالباتشان را دریافت کرده‌اند و سایرین نیز تا فردا یا نهایتاً پنجشنبه بخش دیگری از مطالبات خود را دریافت خواهند کرد. تلاش می‌کنیم در موعد مقرر تعهدات خود را انجام دهیم تا اعضای تیم با آرامش بیشتری کار را ادامه دهند.

سعادتمند افزود: گفت‌وگو و مذاکرات اولیه با تعدادی از بهترین‌های تیم را برای تمدید قراردادها آغاز کرده‌ایم که بعد از ٢ هفته قرنطینه که بازیکنان باید استراحت کنند مجدداً مذاکرات برای تمدید را از سرخواهیم گرفت. تمام توانمان را خواهیم گذاشت تا شاکله تیم را حفظ کنیم و بازیکنانی که کنار هم هستند و از سرمایه‌های باشگاه هستند را بتوانیم برای فصل بعد هم در اختیار داشته باشیم.

*در بازه یک تا دو ساله کمپ حجازی را به کمپی استاندارد تبدیل می‌کنیم

وی تصریح کرد: در دومین گزارش عملکرد ماه خودم در ۱۶ خرداد به این مطلب اشاره کرده بودم که ما گواهی «بند دال» را در مورد کمپ مرحوم ناصر حجازی از اداره کل مالکیت‌ها و دارایی‌ها و سرمایه وزارت اقتصاد گرفته‌ایم. خوشبختانه در بخش کمپ حجازی موافقت هیئت وزیران برای واگذاری و صدور سند را هم در یک ماه گذشته توانستیم نهایی کنیم. با یکی از سرمایه‌گذاران معتبر و چند سرمایه‌گذار دیگر تلاش می‌کنیم تا موضوع جمع سپاری به هواداران عزیزمان را انجام دهیم. بنا داریم در بازه یک تا دو ساله کمپ حجازی را به کمپی استاندارد تبدیل کنیم. حتی نقشه‌های مربوط به این اتفاق هم تهیه شده است.

سعادتمند گفت: تا الان پیگیر سند مالکیت برای خود باشگاه استقلال بودیم و خوشبختانه این اتفاق در حال رخ دادن است. در بخش ورزشگاه مرغوبکار و هم در کمپ مرحوم حجازی و حتی استادیوم امام رضا (ع) که توسط شهردار منطقه ۱۸ به ما واگذار شده است برای تهاتُر آن با یکی از زمین‌هایی که در استان تهران متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است، مذاکره کرده‌ایم و امیدوارم بتوانیم استادیوم امام رضا (ع) را هم به دارایی‌های خودمان اضافه کنیم. اما به طور قطع استادیوم مرغوبکار و کمپ حجازی مراحل پایانی خودش را طی می‌کند. این می‌تواند در افزایش سرمایه و ورود به بازار بورس خیلی به ما کمک کند؛ اتفاق خوبی است که در شرف اجرا است.

* فاز به فاز برنامه‌هایی را که طراحی کرده بودیم در حال اجرایی شدن است

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در سه ماه گذشته فاز به فاز برنامه‌هایی را که طراحی کرده بودیم در حال اجرایی شدن است، به نحوی که نقشه‌های UTM تهیه شده و گواهی بند دال و همچنین مصوبه هیئت وزیران گرفته شده؛ در واقع صورت جلسه تغییر و تحول مرغوبکار برای صدور سند به اداره کل ثبت و اسناد استان تهران داده شده است. چون در حال افزایش دارایی‌های خودمان هستیم این می‌تواند به باشگاه جهت سرمایه‌گذاری‌های کلان و مشارکت بیشتر بنگاه‌های اقتصادی کمک کند.

سعادتمند ادامه داد:‌ موضوع بعدی قرارداد باشگاه بزرگ استقلال با چندین شرکت بزرگ اقتصادی است. اگرچه در شرایط خوب اقتصادی قرار نداریم، اما با تلاش دوستان و همکارانم در بخش معاونت اقتصادی و فعالیت‌هایی که باشگاه انجام می‌دهد جلسات بسیار ارزشمندی را با مدیران ارشد شرکت‌های بزرگ اقتصادی داشتیم که پیش‌نویس قراردادهای این مذاکرات آماده شده است. این قراردادها می‌تواند کمک شایانی به باشگاه استقلال داشته باشد و درآمد حاصل را در بخش‌های مختلف بویژه در رده‌های پایه و آکادمی و توسعه زیرساخت‌ها هزینه خواهیم کرد که نقطه عطفی برای باشگاه استقلال در آینده خواهد بود. تمام این مذاکرات و قراردادها با نظارت کامل دستگاه‌هایی نظارتی همراه بوده است؛ امیدوارم با حمایت‌های هواداران کمک بزرگی برای تأمین منابع مالی باشگاه داشته باشیم. رونمایی از این قراردادها به زودی صورت خواهد گرفت.

* راه‌اندازی موزه استقلال در یکی از بهترین نقاط شهر تهران

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: یکی دو هفته پیش جلسه بسیار خوبی با یکی از مدیران ارشد و در واقع یک مجموعه اقتصادی هلدینگ بسیار بزرگ برگزار کردیم که مقرر شد در فضاهای مشترک اقدامات بسیار خوبی را برای باشگاه استقلال و شرکت مقابل انجام دهیم. یکی از موضوعاتی که به تصویب رسید و پیش‌نویس آن تهیه شده و طی چند روز آینده تفاهم‌نامه این موضوع امضا می‌شود بحث راه‌اندازی موزه استقلال در یکی از بهترین نقاط شهر تهران است. تلاش می‌کنیم در گزارش بعدی این موزه که تالار باشگاه استقلال است را افتتاح کنیم.

وی  عنوان کرد: تصمیم داریم در این موزه مراسم‌های زیادی را برگزار کنیم؛ مراسم‌هایی که مرتبط با بازیکنان استقلال در رده‌های سنی مختلف و خود بازیکنان است؛ همچنین در واگذاری به خیلی از مراسم‌هایی که هواداران ما در تالار افتخارات ما برگزار کنند. امیدوارم با بهتر شدن وضعیت کرونا بتوانیم موزه را چه در بخش اقتصادی و چه در بخش فرهنگی و چه ورود هوادار به موزه راه‌اندازی کنیم. اتفاقات اولیه و توافقات نهایی با مدیران ارشد و پیش نویس تفاهم‌نامه آماده شده و امیدوارم تا روز شنبه قرارداد را نهایی کنیم. شروع کنیم به چیدمان و طراحی موزه‌ای که مدنظرمان است.

*برای موفقیت باشگاه استقلال هر کاری که از دستمان بر بیاید انجام می‌دهیم

مدیرعامل استقلال ادامه داد: بحثی که همه عزیزان می‌دانند، ما برای ترمیم و تقویت هیئت مدیره، دو تا از عزیزان یعنی آقای مهندس زبده و عبدیان به جمع هیئت مدیره ما اضافه شدند. من از زحمات آقای کامران منزوی تشکر میکنم. هیئت مدیره بیشتر به سمت فعالیت‌های اقتصادی رفته است و در جلسه‌ای که دیروز (دوشنبه) برگزار کردیم، همه هم قسم شدیم که مشکلات و موانع باشگاه را برطرف کنیم و همه در تلاش هستند که بتوانند به باشگاه کمک کنند. یکی از مواردی که دغدغه‌های باشگاه بود، بحث کارگزار قبلی و فعلی استقلال بود که خوشبختانه با جلساتی که داشتیم، این قرارداد در شرف اقاله نهایی است و آقای خلیل‌زاده در این بخش زحمت کشیدند و قرار است تا چهارشنبه صورت جلسه نهایی اقاله را تقدیم دادسرا کنیم و این پرونده بسته شود تا کارگزار جدید بتواند با آرامش بیشتری برای پرداخت‌های باشگاه اقدام کند. از همه دوستانی دراین بخش زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم. اگر چه ما دو سه بار به دادسرا احضار شدیم، اما برای موفقیت باشگاه استقلال هر کاری که از دستمان بر بیاید انجام می‌دهیم و خوشحالم از اینکه توانستیم منافع باشگاه را در نظر بگیریم و در این بخش با اقاله این قرارداد، همه رضایت خودشان را اعلام میکنند و باشگاه دارد به صورت تدریجی مشکلات قراردادی خود را حل می‌کند تا ما بتوانیم به یک نقطه مطلوب برسیم و برای اتفاقات بزرگ و بهتر خودمان را آماده کنیم.

*مجبور هستیم از اپلیکیشن باشگاه به صورت آنلاین رونمایی کنیم

سعادتمند ادامه داد: بنا داشتیم امروز اپلیکیشن باشگاه را افتتاح کنیم و از آن با حضور همه ورزشکاران، خانواده‌هایشان، رسانه‌ها و... رونمایی کنیم و حتی مذاکرات متعددی برای پخش مراسم انجام دادیم، اما ویروس کرونا و همچنین درگیری بازیکنان استقلال بابت این ویروس مجبور هستیم این رونمایی را به صورت آنلاین انجام بدهیم. این اپلیکیشن می‌تواند خیلی به باشگاه کمک کند و هوادار می‌تواند از قابلیت این اپلیکیشن استفاده کند.

*استخر مجموعه انقلاب را تا پایان پاییز در اختیار گرفتیم

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به امکاناتی که برای استقلال در نظر گرفته است عنوان کرد: بر اساس مذاکراتی که با هلدینگ مجموعه انقلاب داشتیم استخر چهارفصل این مجموعه را تا پایان پاییز در اختیار گرفتیم. امیدوارم هر چه سریعتر تمرینات شروع شود تا چمن، سالن بدنسازی و ... در اختیار بازیکنان قرار بگیرد. اگر چه همه این امکانات رایگان است، اما هیچکدام از این فضا‌ها برای خود ما نیست. امیدوارم با کمک شما هواداران فضایی را تامین کنیم که به خود مجموعه استقلال تعلق داشته باشد.

*در پرونده بویان و شفر خطری تهدیدمان نمی‌کند اما رقم سنگینی باید بپردازیم

وی در مورد پرونده شفر و بویان عنوان کرد: برای بویان هر ۳ فرصتی که به ما داده شد گذشته است و قسمت اعظم مطالبات وی از طریق فیفا پرداخت می‌شود، خطری هم ما را تهدید نمی‌کند، حتی اگر جرایمی در نظر گرفته شود به محض پرداخت پول مشکل حل خواهد شد. در مورد شفر هم دفاعیات خود را ارسال کردیم. روز گذشته هم جلسه کمیته انضباطی فیفا تشکیل شده و ما منتظر آرای فیفا هستیم اگر چه در هر ۲ پرونده رقم سنگینی را باید پرداخت کنیم.

*دوستان خودشان را به آب و آتش نزنند، استقلالی شرف دارد

مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: اتفاقاتی که در این ۲-۳ روز افتاده برای ما قابل هضم نیست، چون استقلالی دروغ نمی‌گوید و شرف دارد. در قاره کهن استقلالی افتخار دارد و باشگاه استقلال جزو پرافتخارترین‌ها است. دلیلی ندارد ما بخواهیم تمارضی داشته باشیم و این تمارض از استقلال طی ۷۵ سال گذشته دیده نشده، بنابرین دوستان خودشان را به آب و آتش نزنند. ما مردانه همیشه آماده مسابقه بوده و هستیم و تمام تلاشمان برای کسب ستاره سوم در آینده نزدیک است. مهمتر از همه چیز سلامتی بازیکنان ما و تیم‌های دیگر است. برای خانواده ورزشکارانمان آرزوی سلامتی می‌کنم.

انتهای پیام/

نظر شما