شناسهٔ خبر: 41192371 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

هشدار نماینده تهران به حناچی؛ مسئولیت قتل بسیاری از شهروندان تهرانی با اوست

خبرگزاری میزان- ‏‏‏‏‏عضو مجمع نمایندگان استان تهران ضمن انتقاد از اصرار شهردار تهران بر ادامه طرح ترافیک گفت: به شهردار تهران هشدار می‌دهم که مسئولیت قتل بسیاری از شهروندان تهرانی با اوست و چنانچه در تصمیم خود تجدیدنظر نکند، مجمع نمایندگان تهران در مجلس ورود خواهد کرد.

صاحب‌خبر -
خبرگزاری میزان - احمد نادری در پیامی در حساب توئیتری‌اش نوشت: تعداد فوتی‌های کرونا امروز در تهران به ۷۰ نفر رسیده، این در حالی است که شهردار تهران به طرز عجیبی بر ادامه طرح ترافیک اصرار دارد.
 
به شهردار تهران هشدار می‌دهم که مسئولیت قتل بسیاری از شهروندان تهرانی با اوست
نماینده مردم «تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس» در این پیام تصریح کرده است به شهردار تهران هشدار می‌دهم که مسئولیت قتل بسیاری از شهروندان تهرانی با اوست و چنانچه در تصمیم خود تجدیدنظر نکند، مجمع نمایندگان تهران در مجلس ورود خواهد کرد.
 
هشدار نماینده تهران به حناچی درباره اصرار بر ادامه طرح ترافیک؛ مسؤلیت قتل شهروندان تهرانی با شماست
 
آقایان با چه رویی هنوز دم از مذاکره می‌زنند؟
عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران پیشتر نیز در همین حساب نوشته بود: این ۷ سال که دولت تمام هم و غم خود را به مذاکره با آمریکا معطوف کرده و همه امورات کشور رابه آن گره زده، زندگی مردم بویژه طبقات فرودست و متوسط جامعه نابود شد و شکاف‌های اجتماعی در لایه‌های مختلف جامعه تعمیق یافت. آقایان با چه رویی هنوز دم از مذاکره می‌زنند؟
 
 
در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند

سیما سادات‌ لاری سخنگوی وزارت «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» ظهر امروز ضمن اعلام آخرین آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۱ هزار و ۹۳۱ نفر رسید.

انوشیروان محسنی‌بندپی نیز روز گذشته در نشست با فرمانداران با اشاره به افزایش میزان شیوع کرونا در روزز‌های اخیر گفته بود: رفع برخی محدودیت‌ها و عادی سازی شرایط سبب شد شاهد شیوع بیماری در کشور باشیم و تهران در حد هشدار قرار گرفت.

انتهای پیام/

نظر شما