شناسهٔ خبر: 41098891 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

امیر سرتیپ دوم بیدادی مطرح کرد

تداوم خدمات رسانی بیمارستان‌ها، آمبولانس‌ها و کادر درمانی ارتش به دانشگاه علوم پزشکی خوزستان

فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش ضمن تشریح آخرین اقدامات این قرارگاه در استان خوزستان، گفت: کماکان بیمارستان‌ها، آمبولانس‌ها و کادر درمانی ارتش در خوزستان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار دارد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش در گفت‌وگو با میزان، گفت: کماکان بیمارستان‌ها، آمبولانس‌ها و کادر درمانی ارتش در خوزستان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار دارد.

وی با بیان اینکه همچنان در ورودی پادگان‌ها و کوی‌های سازمانی ارتش در استان خوزستان، عملیات ضدعفونی افراد انجام می‌شود، گفت: ما همچنین هر سه روز یک بار به قرارگاه دفاع زیستی نیروی زمینی ارتش در تهران گزارش می‌دهیم و آخرین وضعیت استان و اقداماتی که انجام داده ایم را تشریح می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش ادامه داد: به دلیل اینکه کارشناسان بهداشت به این نتیجه رسیدند که ضدعفونی و گندزدایی معابر، اثر جندانی در کاهش شیوع ویروس کرونا ندارد، ما هم در ارتش این اقدام را در استان خوزستان به پایان رساندیم.

امیر بیدادی گفت: مبتلایان به کرونا در ارتش عمدتا از نیروهای درمانی بودند که اکثریت آن‌ها تنها در حد قرنطینه بودند و بعد از چند روز بهبودی پیدا کردند.
انتهای پیام

نظر شما