شناسهٔ خبر: 41025726 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

به روز رسانی می شود ....

قلعه‌نویی: هیچ درگیری با جلالی نداشتم | جلالی: داور گفت صدایم را بالا می‌برم و هیچ کاری نمی‌توانی بکنی

خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: هیچ درگیری لفظی با مجید جلالی نداشتم؛ او استاد و بزرگ من است و با هم صحبت کردیم.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*این برد را به هواداران تقدیم می‌کنیم. امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

*هیچ درگیری لفظی با مجید جلالی نداشتم. او استاد و بزرگ من است و با هم صحبت کردیم. دیروز نهایت همکاری را با آن‌ها کردیم. بازی رفت به ما زمین دادند چون آن زمین شرایط خوبی نداشت. خواهش کردم یک جلسه به آن‌ها زمین بدهد. جلالی بزرگ همه ما است. این گپی بود که همه ما مربیان با هم می‌زنیم. 

*گروه داوری نسل جدیدی هستند. عرب براقی را می‌شناسم، از بستگان علیرضا فغانی است و فکر می‌کنم یک فغانی دیگر ظهور می‌کند. امیدوارم همین روند را ادامه بدهد. داوران ما زحمت می‌کشند. چه از نظر توجه و چه از نظر دستمزد، مظلوم هستند. عرب براقی هم یکی از آیندگان داوری ما است.

همچنین مجید جلالی، سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان در نشست خبری حضور پیدا کرد و صحبت‌های زیر را انجام داد:

*دریافت گل زودهنگام خیلی از طرح‌های ما را تحت تاثیر قرار داد و برنامه‌هایمان خراب شد. طی دیروز و امروز بالای 20 گل به ثمر رسیده و شاید بالای 70 درصد آن‌ها یا در 15 دقیقه اول بوده یا در 15 دقیقه آخر، من هم این موضوع را به بازیکنانم گفته بودم و تاکید کردم باید 15 دقیقه اول را به سلامت رد کنید.

*روی یک ضربه ایستگاهی چقدر ساده گل خوردیم و بعد از آن هم از روی پنالتی گل خوردیم. در طول بازی موقعیت‌های ما به مراتب بهتر از حریف بود؛ موقعیت‌هایی که آشوری، شاکری و بایرامی داشتند. حیف شد که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم، اما باید نگاهمان به بازی بعد باشد و خیلی زود از نظر ذهنی برگردیم. در بهترین وضعیت بودیم که بازی‌ها تعطیل شد. باید سعی کنیم هرچه زودتر به شرایط خوب برگردیم.

*داوری خوب بود. فقط در یک صحنه به او معترض بودم که چرا با بازیکنان آنقدر بد صحبت می‌کرد. در یک صحنه به بازیکن من گفت صدایم را بالا می‌برم و هیچ کاری هم نمی‌توانی انجام بدهی، فکر نمی‌کنم این برخورد خوبی باشد. وگرنه در طول بازی خوب قضاوت کرد. عرب براقی داور جوانی است. یک صحنه را در نیمه اول من پنالتی دیدم؛ البته مطمئن نیستم. به هرحال داوری او را می‌پذیریم، داوری بد نبود.

انتهای پیام/

نظر شما