شناسهٔ خبر: 40485657 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

امکان پذیرایی از مسافر در سی‌سخت نیست/اماکن و فضا ها در دست تعمیر است

شهردار سی‌سخت گفت: در حال حاضر به دلایلی امکان پذیرایی از مسافر در سی‌سخت نیست.

صاحب‌خبر -

علی فرد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سیسخت با اشاره به شرایط کلی کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد و شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: متاسفانه هر چند استان در این 3 ماه وضعیت بهتری نسبت به کل کشور داشت اما روز گذشته آمار نگران کننده‌ای از استان داشتیم.

شهردار سی‌سخت گفت: کرونا موجب شد تا نتوانیم از مردم خوب کشورمان در شهر توریستی سی‌سخت در این مدت اخیر استقبال کنیم و در آینده با رفع این ویروس تمام قد در خدمت مردم و مسافارن و گردشگران از اقصی نقاط کشور خواهیم بود.

شهردار سی‌سخت به وضعیت کنونی اماکن گردشگری شهر سی‌سخت و نوع خدمات‌دهی به مسافران اشاره کرد و گفت: کماکان قادر به خدمات‌دهی به مسافران و گردشگران نیستیم چرا که بعد از شیوع کرونا همه اماکن و فضاها را در دست تعمیر و مرمت قرار دادیم.

شهردار سی‌سخت گفت: کرونا هر چند که ضررهای زیادی به گردشگری و صنعت و کسب و کار وارد کرد اما مزیت آن فرصتی بود که برای بازسازی و ساماندهی اماکن گردشگری و تفریحی گذاشت و ما نیز از این فرصت استفاده کردیم.

فرد افزود: در حال حاضر هیچ یکی از اماکن و رستوران‌ها خدمات دهی ندارند و در اولین فرصت بعد از گذر از وضعیت شیوع ویروس خدمات دهی خود را آغاز خواهیم کرد.

انتهای پیام/82009

نظر شما