شناسهٔ خبر: 40460462 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: نامه‌نیوز | لینک خبر

استایل شیک میلاد کی مرام + عکس

عکسی که میلاد کی مرام با استایلی ساده در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

صاحب‌خبر -

میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون است. میلاد کی مرام در کارش تاکنون موفق ظاهر شده. میلاد کی مرام به تازگی در تبلیغ یک برند ساعت به عنوان مدل ظاهر می شود. میلاد کی مرام اولین بار به دعوت خانم گلاب آدینه وارد دنیای بازیگری شد.

بیوگرافی و زندگینامه میلاد کی مرام

  • نام :میلاد
  • نام خانوادگی :کی مرام
  • تاریخ تولد :4 اردیبهشت 1365
  • زادگاه :بندر انزلی ، گیلان
  • سال های فعالیت :1375 تاکنون
  • مدرک تحصیلی :مهندس الکترونیک
  • وضعیت تاهل :مجرد

میلاد کی مرام در کودکی

متولد 4 اردیبهشت 1365 در بندر انزلی بازیگر سینما و تلویزیون است. او دارای فوق دیپلم الکترونیک و از شاگردان مسعود کیمیایی است. به گفته خودش از شاگردان اول کلاس مسعود کیمیایی است.وی عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و طرفدار سرسخت تیم فوتبال زادگاهش ملوان بندر انزلی میباشد. او سومین و آخرین فرزند خانواده است و یک خواهر و برادر بزرگ تر دارد. که این روزها نقش اصلی فیلم تازه کمال تبریزی با عنوان “امکان مینا” را بر عهده گرفته است .

ازدواج میلاد کی مرام

میلاد کی مرام ازدواج نکرده و همسری ندارد.

از سرایداری تا بازیگری

از کارگری شروع کردم. منِ میلاد کی مرام تا کارم رفت سمت یک رستوران. من توی یک رستوران کار می کردم اسمش را هم می آورم، رستوران رادان توی یوسف آباد و توی جردن هم یک شعبه دارد، شروع کردم به کار کردن. یک روز آنجا خانم گلاب آدینه را دیدم، ایشان آمدند خرید کنند و من پشت صندوق بودم ایشان سفارش دادند و من گفتم من اینم و... و دوست دارم بازی کنم.
گفتند من می خواهم یک سریال بسازم به اسم خواستگاران، تو می توانی بیایی تست بدهی و اگر دوست داشتی یک نقش آنجا بازی کنی. رفتم تست دادم و به جای یک نقش 20 نقش متفاوت در آن فیلم بازی کردم. درس عجیبی بود برایم کنار خانم آدینه کار کردن. مدیونشان هستم هر کجا که هستم، همانطور که مدیون استادم کیمیایی هستم.
خوشگل‌تر شدن لیندا کیانی بعد ازدواج +عکس اقدام به خودکشی شراره رخام با تفنگ! +عکس سلفی عجیب ماهور الوند! بهاره رهنما کلاس آشپزی گذاشت!؟ +عکس تیپ اسپرت لیلا اوتادی در کارتینگ + عکس تیپ خاص ساره بیات در ماشین + عکس دلتنگی گلاره عباسی در این روزها! + عکس

نظر شما