شناسهٔ خبر: 40460389 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

کیکاووس سعیدی در گفتگو با خبرگزاری برنا:

حقوق کمیته مختص مدال‌آوران المپیک است/ مرحله دوم حقوق مسافرین توکیو در زمان تعیین شده پرداخت خواهد شد

دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان گفت: مرحله نخست حقوق مسافرین توکیو پرداخت شده و ان‌شاءالله مرحله دوم هم در زمان مشخصی که تعهد داده شده، انجام خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ کیکاووس سعیدی، دبیرکل کمیته ملی المپیک، در خصوص پرداخت حقوق به المپین‌هایی که در ادوار گذشته موفق به کسب مدال شده‌اند، طی گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا گفت: این روالی است که از سال‌های گذشته تا به حال ادامه دارد که قهرمانان و مدال‌آوران المپیک حقوقی را از کمیته ملی المپیک دریافت می‌کنند. جلسه هیات اجرایی جهت بروزرسانی میزان حقوق پرداختی برگزار شد و در نهایت کلیات این طرح تائید شد تا افزایش حقوق داشته باشیم. میزان و نحوه افزایش پرداختی المپین‌ها ان‌شاءالله در جلسات بعدی مشخص خواهد شد.

او افزود: این حقوق به صورت مستمر به کسانی که از المپیک‌های گذشته مدال طلا، نقره و برنز کسب کردند، تعلق می‌گیرد. این مبلغ جدا از حقوقی است که به مسافران توکیو پرداخت خواهد شد، مبلغ این حقوق نیز مشخص است، ماهانه 5 میلیون تومان که 6 ماهه اول آن یعنی مرحله نخست پرداخت شده و ان‌شاءالله مرحله دوم هم در زمان مشخصی که تعهد داده شده، انجام خواهد شد.

سعیدی اضافه کرد: نمی‌توان نام مبلغ پرداختی به المپین‌ها را حقوق گذاشت، در واقع یک کمک هزینه معیشتی است که به صورت مستمر و ماهانه به آن‌ها پرداخت خواهد شد. این حقوق شامل حال قهرمانان رشته‌های غیر المپیکی نمی‌شود و فقط مختص مدال‌آوران المپیک است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما