شناسهٔ خبر: 40460237 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

بند جدایی مسی از بارسا منقضی شد

تاریخ انقضای بندی که می‌توانست باعث جدایی فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا از این تیم شود، پایان یافت.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، منابعی از داخل باشگاه بارسلونا به شبکه تلویزیونی «ESPN» خبر دادند بندی که در قرارداد لیونل مسی وجود داشت که می‌توانست باعث شود او به‌عنوان بازیکن آزاد در پایان فصل جاری به همکاری خود با آبی‌واناری‌پوشان پایان دهد، منقضی شده است و به این ترتیب فوق‌ستاره آرژانتینی بارسا حداقل برای یک سال دیگر در نوکمپ ماندنی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

ستایش مسی از ستاره جوان چلسی

مسی آخرین بار در سال 2017  با بارسلونا قراردادی امضا کرد که او را تا پایان فصل 21-2020 به بارسلونا متعهد کرده است. در آخرین قراردادی که این فوق‌ستاره آرژانتینی با بارسلونا امضا کرد، بندی وجود داشت که او می‌توانست به‌عنوان بازیکن آزاد در تابستان 2020 بارسا را ترک کند.

منابع مختلف درون باشگاه بارسلونا اما به «ESPN» خبر داده‌اند که این بند تا تاریخ 30 مِی (11 خرداد) اعتبار داشت. در واقع این تاریخ روزی بود که قرار بود فینال لیگ قهرمانان فصل جاری برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری فینال این رقابت‌ها نیز به تعویق افتاد.

«ESPN» در این رابطه با مدیربرنامه‌ها و اطرفیان مسی 32 ساله تماس گرفته است اما آنها تمایلی به صحبت درباره مفاد قرارداد نشان نداده‌اند.

مسی با 627 گل زده بهترین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا به شمار می‌رود و با ثبت 718 بازی برای این تیم، تنها ژاوی هرناندس (با 767 بازی) را در جدول بیشترین بازی انجام داده با پیراهن بارسلونا بالاتر از خود می‌بیند.

نظر شما