شناسهٔ خبر: 40388983 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

ستار همدانی در گفت و گو با مشرق:

آقای سعادتمند! جای گمراه کردن هواداران استقلال شجاع باش و اسم ببر!

پیشکسوت استقلال گفت: اگر کسی هست که مخالف موفقیت استقلال حرکت می کند، سعادتمند موظف است اسمش را بگوید. اگر افرادی هستند که چوب لای چرخ باشگاه استقلال می گذارند باید اسامی شان را به هواداران اعلام کند.

صاحب‌خبر -

سرویس ورزش مشرق – با انتشار اسناد و مدارک محرمانه باشگاه استقلال در رسانه ها مدیرعامل این مجموعه در صحبت‌های متعددی که ظرف دو هفته گذشته داشت بارها به این موضوع پرداخت که عده ی از درون استقلال مانع از حرکت چرخ های استقلال می شوند.

ستار همدانی در گفتگو با مشرق، به احمد سعادتمند پیشنهاد داد به جای گمراه کردن طرفداران استقلال در ارتباط با آنهایی که نمی‌گذارند او در مجموعه استقلال فعالیت کند اسامی شان را هر چه سریعتر افشا کند.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

* آقای همدانی! این روزها مدیرعامل باشگاه استقلال دائم در مصاحبه‌هایش عنوان می‌کند که دستهایی نمی‌خواهد باشگاه استقلال به راحتی کار کند و یا افرادی هستند که دوست ندارند استقلال موفق باشد! شما در این باره چه می دانید؟

 - صاف و رک باید بگویم اگر کسی هست که مخالف موفقیت استقلال حرکت می کند، سعادتمند موظف است اسمش را بگوید. اگر افرادی هستند که چوب لای چرخ باشگاه استقلال می گذارند باید اسامی شان را به هواداران اعلام کند.

* پس چرا سعادتمند نام این افراد را نمی گوید؟

- این اخلاق خوبی نیست که ما حرفمان را نصفه بزنیم. آداب سخن گفتن حکم می کند یا حرفی را نباید زد یا اگر می زنیم آن را کامل بیان کنیم. این که عده ای نمی گذارند یا فردی چوب لای چرخ می‌گذارد حرف کامل نیست. باید اسامی این افراد را اعلام کنند.

* چطور؟

- آقای سعادتمند یا با این شرایط می تواند کار کند یا نمی‌تواند. اگر قرار است کار کند و به مدیریت در استقلال ادامه دهد پس نباید از این حرف ها بزند اما اگر نمی تواند کار کند و گروهی چوب لای چرخ استقلال می‌گذارند یا باید عطای کار در استقلال را به لقایش ببخشند و یا باید اسامی این افراد را به هواداران بگوید. کلی‌گویی در چنین شرایطی فایده ندارد. باید مصداقی حرف زد. هرکس مشکل ایجاد می کند باید مقابل هواداران بایستد و دلیلش را بگوید.

* چرا سعادتمند در این باره ملاحظه کاری انجام میدهد؟

- مدیر باید عرضه و شجاعت تغییرات را داشته باشد. باید ثابت کند که من این کاره هستم یا نه! اگر اسم ستار همدانی باعث ایجاد مشکل در کار استقلال می‌شود باید نامش را به هواداران اعلام کند و بگوید که مثلاً ستار همدانی نمی‌گذارد کار کنم. باید ساختار جدیدی ایجاد کند.

* نظرتان راجع به ادامه مسابقات لیگ چیست؟

- کشور در شرایط حساسی است و من معتقدم اگر پروتکل های بهداشتی به طور دقیق در کشور اجرا شود برگزاری رقابت ها امکان پذیر است. البته اگر سازمان لیگ ببیند می توان لیگ را به تعویق انداخت باز هم بهتر است تا صبر کنیم.

* اما اگر دو تیم بدون مشکل کرونا رو به روی یکدیگر قرار بگیرند که دیگر ایرادی ندارد. در این صورت چطور، می توان به راحتی مسابقات را برگزار کرد؟

- بله! قطعاً! ولی من شخصا فکر می‌کنم بهتر است که دوستان در سازمان لیگ در این باره به یک شرایط خردجمعی برسند و در نهایت بهترین تصمیم را بگیرند تا آسیب کمتری به اهالی فوتبال برسد.

نظر شما