شناسهٔ خبر: 40388672 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

یک خرس به بازیکنان آرسنال حمله کرد‍ +عکس

پیراهن جدید آرسنال که طرح آن به رسانه‌ها درز کرده و حالتی شبیه به پاشیده شدن خون روی پیراهنی سفید دارد جنجالی شده و واکنش‌های زیادی به دنبال داشته.

صاحب‌خبر -
صراط:
با درز کردن طرح جدید پیراهن آرسنال برای فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ طراحی عجیب این پیراهن که حالتی شبیه به پاشیده شدن خون بر روی پیراهنی سفید را تداعی می‌کند بسیار جنجالی شده و واکنش‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته.

به گزارش ورزش سه، آرسنال در فصل جاری عملکرد چندان راضی‌کننده‌ای نداشته، ولی دست‌کم هواداران این تیم از طراحی پیراهن فعلی‌شان که توسط کمپانی آدیداس با نگاهی به طرح سنتی پیراهن باشگاه تولید شده راضی بودند. ولی حالا به نظر می‌رسد آدیداس تصمیم گرفته برای فصل آینده توپچی‌ها به سراغ رنگ غالب سفید برود، آن هم با طرحی بسیار جنجالی.

یک خرس به بازیکنان آرسنال حمله کرد‍ +عکس

وبسایت فوتی هدلاینز که اغلب پیش از رونمایی پیراهن اصلی تیم‌ها به آن دسترسی پیدا می‌کند برای اولین بار از این طرح جنجالی پرده برداشت.بخش جنجالی این طراحی رگه‌های قرمزرنگی است که بر روی پیراهن پراکنده شده و به قول بسیاری از منتقدین آن را به لباس هالووین شبیه کرده است.یکی از کاربران توییتر، با اشاره به پیراهن زردرنگ این فصل آرسنال آن را به پیراهنی موزی تشبیه کرده و با تشبیه پیراهن جدید این تیم به رگه‌های له شده تمشک روی پارچه سفید می‌گوید ظاهرا نام باشگاه آرسنال اف‌سی مخفف آرسنال فود کورت است.


یک خرس به بازیکنان آرسنال حمله کرد‍ +عکس


کاربر دیگری عکسی از یک بستنی سفید وانیلی با رگه‌های قرمز رنگ بر روی آن را منتشر کرده و پیراهن جدید آرسنال را به چنین چیزی تشبیه کرده.


یک خرس به بازیکنان آرسنال حمله کرد‍ +عکس


یک کاربر دیگر که از هواداران آرسنال است دو پیراهن از دید خودش کلاسیک برای آرسنال را منتشر کرده که به رنگ‌های سنتی این باشگاه هستند. او می‌گوید پیراهن‌های درست باشگاه باید این‌ها باشد. به دور از درام، کلاس خالص.

یک خرس به بازیکنان آرسنال حمله کرد‍ +عکس

کاربر دیگری که به نظر می‌رسد هوادار آرسنال است در توییتر نوشت:" یعنی با این پیراهن بتوانیم رقبایمان را بترسیم و از این به بعد در بازی‌های خارج از خانه هم پیروز شویم؟ "یک کاربر دیگر درباره پیراهن جدید آرسنال نوشت:" توپچی‌ها برای پیراهن دوم جدید خود از رده‌های خون استفاده کرده اند و این نشانه‌ای است از به بیرون پرتاب شدن شان از جمع چهار تیم اول که هر فصل اتفاق می‌افتد".اما جالب‌ترین واکنش توییتری تا این لحظه به کاربری تعلق داشته که در توییتی نوشت:" بازیکنی که این پیراهن را بپوشد انگار خرس به او حمله کرده است! "

نظر شما