شناسهٔ خبر: 40385414 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

نظامیان صهیونیست یک فلسطینی را در رام الله به شهادت رساندند + فیلم و تصاویر

نظامیان رژیم صهیونیستی امروز جمعه یک فلسطینی مبتلا به سندروم داون را در رام الله با شلیک گلوله به سمت وی به شهادت رساندند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، یک جوان فلسطینی امروز جمعه توسط نظامیان صهیونیست در شهر «رام الله» هدف گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید.

نظامیان صهیونیست یک فلسطینی را در رام الله به شهادت رساندند

نظامیان ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی مدعی هستند که این جوان فلسطینی در منطقه «حلامیش» در شمال غربی رام الله قصد زیر گرفتن آن‌ها با خودرو را داشته است.

نظامیان صهیونیست با این ادعا، این جوان فلسطینی را عصر امروز هدف گلوله قرار داده و به شهادت رساندند.

بیشتر بخوانید:

شهادت جوان فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست

شهادت جوان فلسطینی پس از زیر گرفتن یک نظامی صهیونیست

در همین حال رسانه‌های فلسطینی نیز گزارش دادند که در پی شهادت این جوان فلسطینی، نظامیان صهیونیست در جریان درگیری با فلسطینیان در روستای «نبی صالح»، یک فلسطینی را مجروح کرده‌اند.

بر اساس گزارش رسانه‌ها، این جوان فلسطینی مبتلا به سندروم داون بوده است.

این در حالی است روستای النبی صالح در شمال رام الله از عصر امروز جمعه شاهد درگیری بین اهالی این روستا با نظامیان اشغالگر به دنبال به شهادت رساندن جوان فلسطینی است، امری که باعث خشم اهالی روستا شد.

یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به این روستا منجر به شهادت یک نفر دیگر از جوانان این روستا شد، وزرات بهداشت فلسطین در کرانه باختری عصر جمعه شهادت این فلسطینی را تأیید و اعلام کرد که این شهید، که با شلیک نظامیان صهیونیست زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحات، به شهادت رسید.

طی هفته‌های اخیر و همزمان با تصمیم رژیم صهیونیستی مبنی بر الحاق کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی، نظامیان صهیونیست اقدامات متجاوزانه خود را علیه فلسطینیان تشدید کرده‌اند.

نظامیان صهیونیست یک فلسطینی را در رام الله به شهادت رساندند + تصاویر 02

نظامیان صهیونیست یک فلسطینی را در رام الله به شهادت رساندند02

<div id="video-display-embed-code_11972386"><script type="text/JavaScript" src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/7371473/11972386?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

نظر شما